Systematik
12. září 2013 • 9:24

Kde je Thief4 a.k.a. Thi4f?! :-(

Doupě
12. září 2013 • 7:18

Podle reakce Doupě?! Snad Doupěte, ne?!

mad
11. září 2013 • 13:34

Ja se tesim na volby 2013. Perfektni mix fantasy, postapokalypsy a super vizualnich efektu. Obtiznost je nastavena super, ikdyz vyhrat se to asi neda. Umela inteligence je slabsi, ale zato hra nabizi spoustu necekanych zvratu.

SCobra
11. září 2013 • 21:49

Táhni s politikou na Novinky ;-)

eee
11. září 2013 • 5:33

GTA je mozna propracovana hra, ale s velmi hloupym obsahem, adorace zla, hloupe nasili, zabijeni a niceni. Neni to dobra hra, je to spatna, zla hra. A netesim se na nej. Myslim, ze pokud by se mely zakazovat hry, pak tyto, kde hrac hraje za lumpy a je presvedcovan, ze je to spravne, to je mravne pokrivene, poklesle. Zatim mam male deti, ale kdyby byly starsi, nedovolim jim hrat tuto hru, existuje mnoho lepsich.

George
11. září 2013 • 6:37

Je to jenom hra, klidek ;-)

Milan
11. září 2013 • 8:12

No takže tak,vytahovat tu děti,je celkem zábavné,hry mají na krabici 18+,tudíž u ní nemají co dělat,a pokud si ji milé děti stahují,tak jsou neméně na viňe rodiče kteří evidentně nemají ani tušáka jak jejich drobotina tráví volná čas a čím se baví.Zakazovat hry,pálit knihy,zakažte chodit v žabkách a kšiltovce :) Pokud je člověk labilní a náchylná k násilí hru nepotřebuje a někoho sejme stejně,myslím že v rozvojových zemích nemají ani ponětí co to počítačová hra je a mastím se tam hlava nehlava už od mala,tohle není ve hře to je v lidech :)
A myslím že nikde v úvodní titulce hry není napsáno "toto je návod jak žít život,jak se stát gangsterem,masovým vrahem a výběrčím výpalného" chovejte se tak podle hry,vše co v ní uvidíte je možné,cílené,legalní a na této dráze prožijete úžasný a spokojený život padoucha.
To už by se totiž nesměly psát knihy,točit filmy a pod....Nic loučím se a du se bavit házením šutrů na zeď :)

Bubla
11. září 2013 • 9:11

Zase jednou kvalitní názor, naprosto souhlasím. Jinak malému dítěti se snad musí věnovat především rodiče a vysvětlit mu co je správné a co ne, buď to má v sobě a řídí se tím nebo z něj vyroste psychopat tak či onak, ať hraje, čumí na filmy nebo se každý večer dívá na to, jak opilý otec mlátí matku. Na druhou stranu je nesmysl všechno děckám zakazovat, stejně si k tomu cestu najdou, typickým příkladem je Flandersovic rodinka ze Simpsonů:) Jinak ať je to taky trochu k článku, dávám tomu tak půl roku-rok (po vydání konzolí) než se objeví něco, kvůli čemu bych si tu hračku pořídil, zatím nevidím jedinou hru, která by mě zaujala. Snad to bude Dragons Dogma 2 nebo Fallen Lords, ale GTA to určitě nebude, ať to hipují sebevíc:)

SCobra
11. září 2013 • 21:39

No a takhle to vypadá, když někdo hodnotí hru jen z doslechu :-) Ta nálepka 18+ tam není jen tak pro nic za nic, ale zjevně to ještě nestačí. Pro děti je GTA všechno to, co jsi popsal, a proto by jim nemělo vůbec přijít do ruky. Pro dospělé by měly ty hry představovat něco naprosto jiného, ale zjevně nejsou všichni dospělí dostatečně dospělí... A možná je problém taky trochu v tom, že Rockstar začíná ztrácet tu původní myšlenku - kritiku aktuálních společenských nešvarů (v jedničce drogy, ve dvojce gangy, v San Andreas všechny problémy moderní americké společnosti, v GTA IV potíže s přistěhovalci atd.) tím nejnázornějším možným způsobem - nabídne hráči, aby se jich zúčastnil v té nejtvrdší podobě a ještě mu dá do ruky možnost, dělat si prakticky co chce. Pokud jsi někdy v GTA zastřelil nebo přejel běžného člověka na ulici, jsi to ty, kdo je zlý a špatný, ne ta hra. Hra ti jen dala možnost a sebrala ti zábrany.

akuhtr
12. září 2013 • 2:53

Lumpy nevytváří hry, ale stát. Stát vytváří stovky zločinů bez obětí z obecně (z pohledu společnosti) neškodného jednání (sem patří i občasné braní drog), tím vytváří potřebu mnohem silnějších policejních složek, ty zlikvidují přirozené malé výrobce a naopak vytvoří živnou půdu pro velké kterým říkáme mafie, mafie vyšponují cenu nahoru (protože za přirozené ceny (před zásahem státu) se jim to ani nevyplatí dělat a proč taky když jim stát prakticky zajišťuje monopol) a to už máme zločin organizovaný který přímo vyrobil stát svým zásahem (mimochodem, to vyžaduje další posily pro policii). Vysoké ceny drog vedou k potřebě velkého objemu peněz u kupujících a ti je budou získávat převážně krádežemi, netvrdím že by jinak nekradly, ale objem odcizeného majetku je vyšší... a to vyžaduje zase další policisty placené z našich daní... ale proč to sem vůbec píšu to nevím...

Emanuel
12. září 2013 • 14:40

Lumpy nevytváří stát, ale špatná výchova. A za špatnou výchovu mohou i špatné hry, knihy, filmy a tak dále. Především ale rodiče a špatný stav společnosti. Kdyby místo státu byla anarchie, bylo by to asi ještě horší.

akuhtr
12. září 2013 • 19:57

Mno, u anarchie je jiný problém. Tam je zase příliš málo státu. Ale celkem s jistotou lze tvrdit že by v anarchii nebyl ani jeden ilegální obchodník s drogamy.
Jediná výchova která dokáže zamezit tomu aby se z lidí nestaly lumpové je ta která zničí jejich osobnost, takže dnes drogy a elektrošoky. Touha po zdrojích je základní vlastnost života vyššího než jsou viry. Pokud člověk nalezne způsob jak získat zdroje dříve či později po něm někdo skočí, snaha státu regulovat tyto zdroje vedou jen k tomu že se jich chopí ti kterým nevadí riziko konfliktu se státem a když už riskují tak proč si nedovolit víc. Všechny lumpy stát nevytvořil, ale spoustu ano a jakákoliv výchova která z dětí neudělá duševní mrzáky na tom nic nezmění.

Tvuj kokot
10. října 2013 • 11:02

Táhni ty smrade jeden, nebo si tě najdu B-] .....

Určitě si přečtěte

Články odjinud