zebricek
10. května 2014 • 19:57

Pro me jsou best trailery vsechny od Blizzard. PRotoze to sou umelecky dila a kdyby udelali film, sel bych na nej do kina i kdyby listek stal to co hra. Pak Dead Island, protoze se mi libi napad toho, ze vse je pozpatku do toho ta klidna hudba atmosfera z toho primo srsi proste skvelej napad. A taky Assassins Creed Revelation kvuli hudebnimu doprovodu, ktery jakoby byl stvoreny primo pro ten trailer.

petr
2. května 2014 • 17:08

Deus Ex: Human Revolution
Jeden z nejlepších trailerů, navíc ta hudba!

Tommi.cz
2. května 2014 • 16:21

Se vším uvedeným naprosto souhlasím, ale nechápu jak se v takovémto výpisu mohly neobjevit trailery od Valve. Jejich předváděcí kampaně jsou naprosto bezkonkurenční a i kdyby se nám zdály třeba Portal 2 trailery moc fádní a Dota 2 moc krátký na zařazení tak proč proboha nezařadit alespoň zmínkou sérii Meet the? Možná se nejedná o trailer v pravém slova smyslu, ovšem jen těžko najdeme lepší příležitost je ukázat. Prostě... Chybí mi tu Dota 2 trailer a Meet the Pyro. Jinak zase jednou zajímavý článek :).

Smash!
2. května 2014 • 16:02

Ano, chybí zde nepochybně celé řady dalších titulů a jejich kvalitních CGI ukázek. Jen já sám se hledání a následnému stahování těchto CGI ukázek věnuji už více než 5 let.
Dodnes se mi podařilo nasbírat přes 10 Gb. takových trailerů (prozatím jde o 185 CGI trailerů) všechny tyto trailery jsou dohledány a následně staženy v úctyhodném 1080p rozlišení, a podotýkám že někdy je opravdu velmi obtížné najít požadovanou ukázku či trailer v právě takovém rozlišení.
Při každém dalším vydání některé z eventuálních her se téměř vždy zajímám zda-li hra samotná sebe sama neprezentuje jakýmkoliv CGI trailerem, pokud ano, okamžitě se zajímám o nejlepší dostupnou verzi, s nejvyšším rozlišením a především nezkrácenou stopáží.
Některé nově vydané hry či další pořádané akce jako jsou např. každoroční E3 či Gamescon jsou ideálními doménami pro "sběr" takových trailerů.
Podotýkám, že se výhradně zajímám o CGI formu neboli Computer-Generated Imagery, nikoliv o Gameplay trailery.
V mé dosavadní kolekci těchto CGI ukázek je hned několik herních značek, které se představují hned několika trailery, potažmo Teasery. Vzhledem k obsáhlému množství ukázek a podrobnému názvu jich samých jsem se proto rozhodl nazývat delší stopáž Trailerem, a kratší stopáž naopak Teaserem, ostatně tak se ukázky třídí, na krátký Teaser a delší Trailer.
Assassin's Creed má hned 9 CGI ukázek napříč všemi díly, všechny jsou opravdu vynikající. Hned poté mám několik CGI ukázek ze světa Halo, jde celkem o 8 unikátních trailerů. Starcraft 2 má sice jen 3, ale zato také opravdu vynikající ukázky, ostatně stejně jako World of Warcraft který má hned 5 velmi povedených trailerů.
Další početnější skupinou CGI ukázek jsou např. série Star Wars, a to ať už Battlefront, Force Unleashed nebo Old Republic, celkem jde o 6 velmi dlouhých, povedených trailerů. Transformers mají také rovněž 4 propracované ukázky.
Těch trailerů-teaserů je hned celá řada, zde jsem vyjmenoval jedny z těch nejpočetnějších a nejlepších vůbec, původem z mé vlastní kolekce. Nepochybně jich je ale mnohem více a některé jednotlivé ukázky jsou a z pravidla bývají mnohem vzácnější a obtížnější ve smyslu jejich hledání.
Některé herní studia navíc vypouštějí trailery které bývají často sestříhané, provedené do několik verzí, kratších, delších a pod. z nichž máte VY jako uživatel samo sebou zájem pouze o tu nejdelší z nich.

Wolf9
2. května 2014 • 15:19

Vidím, že autor je znalec. Když se podle něj první Assassin's Creed odehrává ve středověké Itálii... no comment. Možná by měl jít psát o něčem jiném.

deadpool
2. května 2014 • 10:43

Batman: Arkham Knight, Origins

ChachcaSKS
2. května 2014 • 8:31

Tak třeba u AC bych řekl, že nejlepší trailer byl na Revelations...
https://www.youtube.com/watch...

Majkom
2. května 2014 • 9:17

Za mna vedie u ac trailer na brotherhood;)

djmetla
2. května 2014 • 3:28

Neviem podľa čoho ste to vyberali ale poznáte firmu Blizzard? Pozrite si jej trailer's a prehodnotíte :) tento Váš "rebríček"

Drejk
2. května 2014 • 4:40

Naprosto souhlasím

Fukuo
2. května 2014 • 8:00

Taktez se mi zda tento vyber prapodivny, ale to bude tim, ze je to z vetsi casti subektivni pocit, mi se treba ve sve dobe naprosto nesmazatelne vyryly do pameti trailery EVE Online a do dneska si drzi vysokou uroven, Blizzard to same, nejde to hazet do jednoho pytle, kazdy si proste nejde to svoje ..

Garf
2. května 2014 • 8:03

Hell, it's about time...
:-D

Určitě si přečtěte

Články odjinud