The Medium:  Tento horor od studia Bloober Team je jedním z titulů, které by se bez technologií nové generace konzolí neobešly. Není to jen o výkonnějším hardwaru, ale také o SSD, díky kterému si tady vývojáři mohli dovolit renderovat dvě reality zároveň.

The Medium: Tento horor od studia Bloober Team je jedním z titulů, které by se bez technologií nové generace konzolí neobešly. Není to jen o výkonnějším hardwaru, ale také o SSD, díky kterému si tady vývojáři mohli dovolit renderovat dvě reality zároveň.

The Medium 

The Medium 

The Medium 

The Medium 

The Medium 

The Medium 

The Medium 

The Medium 

The Medium 

The Medium 

The Medium 
The Medium 
The Medium 
7
Fotogalerie

Nový trailer z hororu The Medium vám přiblíží příběhové pozadí

Horor nové generace v nejlepších tradicích Silent Hillu prozrazuje více z příběhu.

Horor nové generace jménem The Medium nás velmi zajímá už jen proto, že díky výkonu nových konzolí spojí dva světy bez jakýchkoliv načítacích obrazovek a dá nám možnost mezi nimi libovolně přepínat a přeskakovat ve stylu Silent Hillu. I příběh ale vypadá opravdu slibně, což potvrzuje i čerstvý trailer. 

Také to vypadá, že v každém světě bude mít hlavní představitelka odlišné schopnosti. U hororovky je jedním z nejdůležitějších prvků atmosféra a ta z Media zatím sálá každým coulem. Jestli se Bloober Teamu povede jejich první hororovka z pohled třetí osoby bychom se měli dozvědět ještě do konce letošního roku na PC a Xbox Series X.

Určitě si přečtěte

Články odjinud