Nový týden: Blizzard, část druhá

Nový týden: Blizzard, část druhá

Recenze her Winning Eleven 7, Everst, Run Like Hell, Mortal Kombat 4 * Ground Control 2 – naděje umírá poslední * Herní blesk, díl třetí - E3 babes, STALKER a Half-Life 2 ruku v ruce? * Byznys hrátky: PlayStation se stále prodává * OPS2, červnové číslo – GTA na bitevním poli * Vox Populi: Jsou adventury opravdu mrtvé? * Blizzard, část druhá – úspěchy i nejistá budoucnost * A další zajímavé články

5x tip týdne: Recenze: Winning Eleven 7 – nadvláda série FIFA skončila!, Herní blesk, díl třetí - E3 babes, STALKER a Half-Life 2 ruku v ruce?, Vox Populi: Jsou adventury opravdu mrtvé?, Nové hry na obzoru: Sid Meier chystá nové Piráty!, Blizzard, část druhá – úspěchy i nejistá budoucnost

Plná hra týdne: PlayBoy 2004 - lechtivé pokračování

Pondělí - 24.5.2004 ... FIFA končí

Recenze: Winning Eleven 7 – nadvláda série FIFA skončila!

Tomáš Vrána: "Série FIFA v nás poslední roky zanechává neblahý pocit prázdnoty. Jakoby nám EA Sports neměli co nabídnout. Toho využila proslulá společnost Konami, která na platformě PlayStation kraluje alternativním Pro Evolution Soccer, a rozhodla se proniknout i mezi naši „uzavřenou“ společnost. Winning Eleven 7 dokazuje, že můžeme od fotbalu čekat mnohem více, než nám doposud nabízela tuctová FIFA." (celý článek)

Ground Control 2 – naděje umírá poslední

  

Petr Procházka: "Globalizace a jednotná vláda, to vše ve společném zájmu lidstva? Choutkám po sjednocení vesmíru pod nadvládou společného impéria neunikl ani svět hry Ground Control 2. Jen poslední hrstky po svobodě toužících partizánů srdnatě vzdorují nepřátelským uchvatitelům. Blíží se však velké finále – a s ním také konec jejich boje. Dokážete nepříznivou situaci zvrátit?" (celý článek)

  

Plná hra: World of Fighting - vzhůru do arény

Bleskovka dne: Jaká byla druhá PG Cyber Show?

Úterý - 25.5.2004 ... Herní blesk číslo dvě

Herní blesk, díl třetí - E3 babes, STALKER a Half-Life 2 ruku v ruce?

Jan Horčík: "Jaké byly "bejbiny" z letošního E3 * Kdekdo čeká, že se Half-Life 2 objeví ještě letos, ale bude tomu skutečně tak? * Radeon X800 - kladivo na čarodějnice i víly? * NVIDIA si dělá srandičky z hráčské obce * Fallout 3 tedy nakonec bude?! * Chystá se tuna dalších pokračování - jen jestli ale budou stát za to * A dál už se nechejte překvapit!" (celý článek)

   

   

Byznys hrátky: PlayStation se stále prodává

Martin Boček: "Starých PlayStationů se již prodalo víc než sto miliónů * PSP a Nintendo DS přijdou na evropský trh současně? * Finanční bilance japonských společností NAMCO a Square Enix za minulý rok * Namco oslaví 50 let od založení * Připravuje se další české UFO * A samozřejmě standardní sestava tabulek prodejnosti v Británii a v USA." (celý článek)

Plná hra: Orbital Sniper - šéfem ochranky

Bleskovka dne: Akcí nabité obrázky ze hry BloodRayne 2

Středa - 26.5.2004 ... Tak jsou ty adventury mrtvé, nebo ne?

Recenze: Everest – simulátor horolezectví jako strategie!

Martin Demiger: "Náměty nových herních titulů jsou v posledních letech až na sporadické výjimky neoriginální a tak není divu, že se z našich řad ozývá nespokojený pískot. Nic však netrvá věčně. Pravým důkazem toho, že vývojářům nedošly nové nápady a že stále mají v oblasti konceptu co nabídnout, je Everest. Simulátor horolezectví je už od pohledu originální - bude to však stačit?" (celý článek)

  

Vox Populi: Jsou adventury opravdu mrtvé?

Jan Morkes: "Neuplynulo ani pár měsíců a po zrušení Sama a Maxe 2 se do věčných lovišť odebraly další adventurní tituly. Vydavatelé odmítají sponzorovat prodělečné kousky, a tak jsou často vývojáři nuceni zabrousit i do jiných žánrů. Znamená to, že klasickým adventurám odzvonilo? Jsou skutečně adventury mrtvé?" (celý článek)

OPS2, červnové číslo – GTA na bitevním poli

Martin Zavřel: "Nejnovější číslo Oficiálního PlayStation 2 magazínu bylo dokončeno před E3 2004, přesto nabízí překvapivé novinky z bujícího světa připravovaných PS2 her, stejně jako recenze očekávaných her, např. Gran Turismo 4 Prologue, Suffering nebo Drakengard. A pokud chcete vědět, jak vypadá GTA odehrávající se v moderní válečné zóně, nenechte si ujít informace o překvapivém titulu Mercenaries." (celý článek)

Plná hra: PlayBoy 2004 - lechtivé pokračování

Bleskovka dne: Stahujte první trailer na UFO: Aftershock!

Čtvrtek - 27.5.2004 ... A my pijeme rum, rum, rum, johoho!

Game4U: Mortal Kombat 4 - stará bojovka v novém časopise

Martin Boček: "Mortal Kombat je série, která má i dnes nejednoho fanouška. Snad právě proto se ji Game4U rozhodlo vydat na svém CD. Stojí za to do ní investovat - nebo se spíše vyplatí si své peníze schovat do hrnečku a čekat na lepší časy?" (celý článek)

   

Nové hry na obzoru: Sid Meier chystá nové Piráty!

Jan Horčík: "Sid Meier`s Pirates! obléknou nový kabátek a vydají se na své tažení světem * Fahrenheit nám zase představí revoluční pojetí interaktivní zábavy * RPGčko jménem Banita, pocházející z polského herního studia Nawar, sice nebude velkou konkurencí pro stávající hvězdy, ale zase je to docela zajímavé zpestření * A nakonec? Taktické RPGčko Power of Law, které sice vypadá skvěle, ale..." (celý článek)

Plná hra: Alcohol & Ammo - alkohol a zbraně

Bleskovka dne: GTA zase u soudu

Pátek - 28.5.2004 ... Blizzardi podruhé

Blizzard, část druhá – úspěchy i nejistá budoucnost

Petr Procházka: "Čas uběhl jako voda a my se opět se setkáváme u článku o herní legendě a společnosti, která od nepaměti hýbe herním světem. Znovu se tak podíváme do historie studia Blizzard, z jehož produkce vzešly ceněné hity let současných i minulých, krom toho jsme však také nakoukli do křišťálové koule a nabízíme vám tak pohled do budoucnosti tohoto herního giganta!" (celý článek)

  

Recenze: Run Like Hell – odvážný vetřelec

Martin Zavřel: "Líbil se vám film Vetřelec? Máte rádi dobré horory z vesmírných základen, obležených vražednými neznámými organismy? Pak byste měli vědět o Run Like Hell, příběhové akci s hollywoodskou produkcí, která již dnes spadá do kategorie zlevněných her. Zda stojí za vaše peníze, to se dozvíte v této recenzi. A nezapomínejte: ve vesmíru nikdo neslyší váš křik." (celý článek)

  

Plná hra: Space Corps Armageddon - výlet do prázdna

Bleskovka dne: Prozrazeny další detaily Tekkena 5!

Sobota - 29.5.2004 ... Stahujte, stahujte, stahujte!

Nová mega: demo Ground Control 2 a spousta dalších zajímavostí!

Jan Horčík: "Uplynulý týden se stále ještě nesl ve znamení E3, tzv. "postetrojkový" stav se vyznačoval sice menší koncentrací nových downloadů, ale o to zajímavější často byly. Máme pro vás tedy kupříkladu trailery z očekávaných pecek Thief: Deadly Shadows nebo Bloodrayne 2, demoverzi strategie Codename: Panzers anebo patche pro Beyond Divinity a TOCA Race Driver 2." (celý článek)

Bleskovka dne: Halo 2 určuje budoucnost herní propagace? 3D screenshoty!

Určitě si přečtěte

Články odjinud