Nový týden: Celovečerní hra

Nový týden: Celovečerní hra

Termín celovečerní film dostává díky Fahrenheit nový rozměr * Zazpívejte si hity osmdesátých let v novém díle karaoke série Singstar * Přivítejte RPG nové generace jménem TES: Oblivion * A další články, novinky a plné hry, které si nemůžete nechat ujít.

Pondělí 10. 10. 2005 ... Prozpívejte se do minulosti

Recenze: Singstar 80’s - návrat let osmdesátých

Lenka Vlková: "Majitelé PlayStation 2 mají nyní příležitost ochutnat již čtvrtý díl úspěšné série karaoke her Singstar. Po smršti popových songů v Singstar: Pop si tentokrát užijeme největší pecky osmdesátých let. Zazpíváme si například hity „Power of Love“ nebo „Final Countdown“." (celý článek)

  

 
Alan Jarrar: "Termín celovečerní film dostává díky Fahrnheit nový rozměr. Doporučuji vám udělat si mísu popcornu, zhasnout světla, pohodlně se usadit a číst dál." (celý článek)
 
 

Úterý 11. 10. 2005 ... Další videorecenze

Videorecenze: Black & White 2 - naše druhá videorecenze

David Sláma: "Od začátku bylo jasné, že titul jako Black & White 2 nemůže zůstat bez videorecenze. Dali jsme vám týden, abyste si mohli vychutnat text. Nyní konečně zaměstnáme více vašich smyslů. Těšíte se? Tak těšíte se?" (celý článek)

  

Byznys hrátky: Herní násilí není jako filmové

Petr Kolář: "Schwarzenegger proti hernímu násilí * Čipování konzolí je v Austrálii legální * Za vraždění podle GTA trest smrti * Adidas a Microsoft se budou podporovat * Analytici vidí zimu bledě * A další zparvodajství doplněné tabulkami prodeje." (celý článek)

 
Bleskovka dneGALERIE: Film Doom

Středa 12. 10. 2005 ... Petr Zvěřina si zahraje v Mafii 2

Herní blesk: Bůh žaluje Molyneuxe!

Alan Jarrar: "Boha pobouřila Black&White 2 * Hrdina z VyVolených Petr Zvěřina v Mafii 2! * Z reklamy na NHL bude film * Prezident Bush demonstroval síťové hraní v praxi" (celý článek)

  

Preview: Soul Calibur 3 – hvězda se vrací

Martin M. Boček: "Soul Calibur. Jedna ze tří hvězd bojovkového nebe, kde září vedle Tekkenu a Virtua Fightera. Jedna z legend, proslavená svou technickou dokonalostí – a zbraněmi. Nyní se vrací, nová a lepší. Dáte si? My ano." (celý článek)

Preview: TES: Oblivion - RPG nové generace

Petr Kolář: "Sága The Elder Scrolls s sebou vždy přináší pokrok. Úžasná volnost, skvělá grafika a podmanivá hudba, to jsou hlavní výhody, bohužel často tak náročné, že předbíhají svoji dobu. Pojďme se zahledět do budoucnosti a spatříme svitek čtvrtý - Oblivion." (celý článek)

 

Čtvrtek 13. 10. 2005 ... Vánoce se blíží

 
Petr Kolář: "Druhý díl destrukčních závodů Flatout se blíží * Hoopworld vás naučí trikům s kamarády * Vesmírné strategie ožijí v Sins of a Solar Empire * A nakonec si dáme remake Trackmania Original" (celý článek)
 
   
 
 
Lukáš Bryksa: "Nahlédněme společně do budoucnosti na několik zajímavých snímků, chystajících se do kin do konce tohoto roku. Připravili jsme si pro vás přehled nejžhavějších filmů z pohledu počítačového hráče." (celý článek)
 
 

Pátek 14. 10. 2005 ... Dáme zabrat šedé kůře mozkové

Recenze: Meteos – logická válka světů

Karel Kališ: "Pokud si pod pojmem logická hra představujete hodinové hloubání nad problémem, zapomeňte na Meteos. Mohli byste totiž skočit dřív, než se vám vůbec rozběhnou mozkové závity. Rodí se nám tu stejná legenda jako Tetris? Rozhodně k tomu má blízko." (celý článek)

  

Recenze: Paintball - střelba beze ztrát

Vít Sedláček: "Lákají vás střílečky, ale nechcete peníze cpát do chřtánů výrobcům virtuálních masakrů a řezničin? Pak je pro vás javový Paintball jako dělaný. Nikomu nezkřivíte ani vlásek, ale přesto soupeřům ukážete, kdo je tady šéfem. Hlavně když teče červená." (celý článek)

Týden v rubrice Plné hry - střílení na několik způsobů

Tomáš Vrána: "V uplynulém týdnu se převážně střílelo, a to hned na několik způsobů. Rovněž jste si mohli vyzkoušet taxikářské řemeslo nebo třeba trampoty Erica Cartmana ze seriálu South Park. Do archívu se dokonce dostala i jedna tanková hra pro mobilní telefony! Nevěříte?" (celý článek)

Plná hra: Zdarma: Toy Trouble - brutální válka robotů

 

Sobota 15. 10. 2005 ... Jaké je to být King Kongem?

Nová mega: Princ je mrtev, ať žije Král

Petr Kolář: "Král džungle přichází s Peter Jacksons King Kong. Je sice hlídán Aurora Watching a Mattem Carterem z Cold War, ale je úspěšný. Zato v sekci video je jasné věnovat pozornost videorecenzi na Black and White 2, mezi ostatními je krutá bitva o vaši pozornost, kterou si zaslouží." (celý článek)

  

 

Určitě si přečtěte

Články odjinud