Nový týden: ohlášen Need for Speed Most Wanted

Nový týden: ohlášen Need for Speed Most Wanted

Recenze her Mortal Combat: Deception, Forgotten Realms: Demon Stone, Úžasňákovi, Top Spin, The Suffering * Herní blesk: Romerovy nové hry * Neojčekávanější hry roku 2005 podle autorů Doupěte * První dojmy: Nintendo DS - potěšení z doteků * Nové hry na obzoru: přijíždí nové Need for Speed * A další zajímavé články

5x tip týdne: Neojčekávanější hry roku 2005 podle autorů Doupěte, Recenze: Úžasňákovi – což takhle zachránit svět?, První dojmy: Nintendo DS - potěšení z doteků, The Suffering – utrpení drsného Torqua, Herní novinky: Cold Fear - hrozivější než Doom III?

Plná hra týdne: Fantom Subdivision - akce jak má být

Pondělí - 17.1.2005 ... Nejočekávanější hry 2005

Neojčekávanější hry roku 2005 podle autorů Doupěte

Jan Horčík: "Minulé pondělí jsme přinesli přehled "Nejlepších her roku 2004 podle autorů Doupěte" a slíbili jsme vám druhé pokračování, ve kterém se vydáme na cestu do nedaleké budoucnosti. Které herní tituly považují autoři Doupěte za nejslibnější, na které se nejvíce těší? Dočtete se v dnešním rozsáhlém přehledu!" (celý článek)

   

Recenze: Forgotten Realms: Demon Stone - šetříme kostky desetistěnky

Jiří Mataj: "RPG her vychází v poslední době pomálu; a těch ze světa Forgotten Realms ještě méně. Ale teď tu jedno máme - a příběh k němu dokonce napsal samotný R. A. Salvatore, autor nejznámnějších knížek z tohoto modulu. Ovšem ani nejlepší příběh nemusí zaručovat dobrou hru. Nemusí, ale může. Přečtěte si následující recenzi a dozvíte se vše, co o Demon Stone potřebujete vědět." (celý článek)

   

Recenze: Mortal Kombat: Deception – je libo trochu krve?

Vít Sedláček: "Projekt společnosti Midway s nejvyšším rozpočtem na reklamu v historii společnosti se konečně objevil na pultech a regálech našich herních krámků. Hlavička "Mortal Kombat" šroubuje úroveň očekávání na maximum. Ale stojí tahle hra za vaše prachy? Ne, vážně. Opravdu za ně stojí? Posuďte sami; my vám v tom jen pomůžeme." (celý článek)

   

Plná hra: 3D Bang Bang! - tanky v novém

Bleskovka dne: Duke Nukem 3D Source v přípravě!

Úterý - 18.1.2005 ... Úžasní Úžasňákovi?

Recenze: Úžasňákovi – což takhle zachránit svět?

Tomáš Chvála: "Zazářili v kinech, získali si srdce mnohých dětí i dospělých. Nyní přicházejí na monitory našich hučících miláčků a mají stejné ambice. Pokud ale nejste kombinací chladnokrevného zabijáka a dítěte, pak je velmi malá pravděpodobnost, že by si vás hra získala. Do titulu „úžasná“ jí totiž ledasco chybí." (celý článek)

   

Byznys hrátky: Za hraní za mříže

Martin Boček: "Sony prohrála spor o force feedback a bude platit * Podvádíte při hraní online? FBI si na vás posvítí! * Koupí Murdoch Electronic Arts? * Nejúspěšnější britské hry minulého roku * Výnosy společnosti Intel za minulý rok * Mobily, Evropa a rok 2005. Co dá tahle trojka dohromady? * Zavirovaný Tetris? * Budou mít The Sims vlastní Reality Show? * Herní vývojáři chtějí zlepšit svou práci * Vánoční propad internetových obchodů" (celý článek)

Plná hra: Fantom Subdivision - akce jak má být

Bleskovka dne: Duke Nukem 3D Source zrušeno!

Středa - 19.1.2005 ... První dojmy: Nintendo DS

Recenze: Top Spin – konzolová předělávka nejlepší simulací na PC

Martin Demiger: "Fanoušci bílého sportu mohou jásat. Na monitory našich počítačů totiž konečně přichází vynikající simulace, na níž jsme čekali po čertech dlouho. Po všech těch Tennis Masterech a Next Generation sériích je tu konečně titul, který si zaslouží být opěvován. Jako blesk z čistého nebe se objevila konzolová předělávka jménem Top Spin. Ovšem jak se říká - tichá voda břehy mele." (celý článek)

   

První dojmy: Nintendo DS - potěšení z doteků

Martin Zavřel: "Redakci Doupěte se dostalo potěšení pohrát si s novým kapesním Nintendem dřív, než se dostane oficiálně do Evropy. Americká verze tak zodpověděla všechny naše otázky ohledně nástupce veleúspěšného GameBoy a jestliže vás naše první dojmy z nového přístroje zajímají, pak jste na správném místě. Samozřejmě nemůže chybět srovnání s PlayStation Portable, který se nám již také dostal do spárů." (celý článek)

Plná hra: TateGolf - odpalování zvířátek do jamky

Bleskovka dne: INSIDE OF THE GAME

Čtvrtek - 20.1.2005 ... Herní blesk: Romerovy nové hry

Nové hry na obzoru: přijíždí nové Need for Speed

Jan Horčík: "Electronic Arts jsou tu s dalším dílem Need for Speed, tentokrát s podtitulem Most Wanted * Polský Techland chystá následovníka povedené 3D akce Chrome jménem SpecForce * Hráli jste Soldner: Secret Wars? A bavilo vás to? Nenechejte si ujít datadisk Marine Corps!" (celý článek)

Herní blesk: Romerovy nové hry

Jan Horčík: "Známý filmový režisér George A. Romero chystá novou sérii zombie her * Nokia mlží kolem svých plánů s N-Gage * Chcete si skutečně užít Richard Burns Rally a další závodní hry? Pořiďte si novou herní sedačku! * Xbox 2 už za 10 měsíců?" (celý článek)

Plná hra: Ski Challenge 2005 - hurá z kopce

Bleskovka dne: Peer-to-peer služby v ohrožení? a Need for Speed: Most Wanted - návrat ke kořenům

Pátek - 21.1.2005 ... The Suffering - Utrpení mladého Kališe

The Suffering – utrpení drsného Torqua

Karel Kališ: "Děs, strach, hrůza, mrazení v zádech, agresivita, brutalita, krev, krev, krev. To vše a ještě víc naleznete v této hře. Že nejhorší věc, co vás může potkat ve vězení, nejsou veselé příhody ve sprchách, o tom se vás pokusí přesvědčit následující recenze akčního hororu, jehož recenzi na domovskou PS2 jsme prostě nemohli opomenout a vydáváme ji alespoň dodatečně." (celý článek)

   

Herní novinky: Cold Fear - hrozivější než Doom III?

Unrealik: "Už je to nějaký ten pátek, co vyšel Doom III. Možná se vám tedy stýská po strašidelné atmosféře. Pokud ano, jistě váš potěší hra Cold Fear, která má přinést na PC a konzole atmosféru strachu. Dobrých hororů není nikdy dost, zda má šanci Cold Fear prorazit, se dočtete v našem preview, jež shrnuje doposud známé informace o hře. A já hned na úvod prozradím, že Cold Fear šanci opravdu má." (celý článek)

  

Plná hra: A-Yopulus II: The next Moon - akce ve vesmíru

Bleskovka dne: CD Projekt bude v ČR vydávat hry Vivendi Universal

Sobota - 22.1.2005 ... Novinky a nové downloady

Herní novinky: Bet on Soldier - vsaďte si na svou smrt

Martin Demiger: "Debutující vývojářské studio Kylotonn připravuje v ústraní velice zajímavý titul, o němž jsme doposud moc neslýchávali. Bet on Soldier si ale naši pozornost zaslouží; žánr first person stříleček si totiž již dlouhou dobu žádá nějaký originální kousek, kterým by právě tato hra mohla být. Zajímají vás podrobnosti? Protože pokud ano, tak to je přesně ten artikl, kterého je následující článek plný." (celý článek)

  

Nová mega: stahujte nová dema a videa!

Jan Horčík: "Demoverze tentokrát nabízejí jak říznou akci v podobě updatovaného dema FlatOutu, tak i sportovní vyžití u UEFA Champions League 2004-2005. V sekci videí pak naleznete nejnovější ukázky z Advent Rising, Splinter Cell 3 či Star Wars: Republic Commando a nezapomínáme ani na nejnovější patche a bonusy!" (celý článek)

Plná hra: Jacks or Better - nahá holka a karty

Bleskovka dne: Gears of War a Unreal 3 engine?

Určitě si přečtěte

Články odjinud