Nový týden: Válčíme, zabíjíme, soutěžíme

Nový týden: Válčíme, zabíjíme, soutěžíme

Kolik toho stihnete za týden? Určitě ne tolik, co Doupě. Můžete se s námi vydat na bojiště druhé světové války v Call of Duty. Anebo zkusit štěstí na snowboardu v SSX. Příznivce komiksů zase potěší X-Man 2. Chybět ale nebudou ani pravidelné články, plné hry, novinky a dokonce soutěž!

Pondělí 7.11. ... Hrajeme si na válku

Recenze: Call of Duty 2 – více a lépe

Martin Zavřel: "Druhý díl Call of Duty nás vrátí do pekla druhé světové války. Vyjde také pro první konzoli nové generace, přinese více postav na bojišti a větší bojiště samotné. Celkově působí jako dvojitá dávka dle původního receptu. Je to dobře nebo špatně?" (celý článek)

  

Recenze: SSX on Tour – s vánicí o závod

Karel Kališ: "Čtvrté pokračování snowboardových závodů se přiřítilo na naše PS2. Tentokrát je však stylovější než kdy předtím. Dokázalo SSX on Tour zachovat kvalitu předchůdců, či sněhová mulda zastavila perfektní jízdu?" (celý článek)

Level 132 – krve jako z vola

Martin Demiger: "Monstra. Krev. Akce. To nemůže být nic jiného než Quake 4, jehož motiv na nás kouká i z obálky nového Levelu. Není však sám: přidává se třetí pokračování Age of Empires a pozadu nezůstává ani FEAR. Kdo se stane VyVoleným a odnese si titul „nejokoukanější článek tohoto čísla“?" (celý článek)

Wallpapery: World of Warcraft

Martin M. Boček: "World of Warcraft je jednou z nejpopulárnějších her současnosti a jedním z nejúspěšnějších MMORPG všech dob. A dnes vám přinášíme výběr ze 46 wallpaperů právě z této hry." (celý článek)

Plná hra: Control Tower SFO - pán letadel
Bleskovka dne: Cheateři ve WoW zneužívají Sony BMG

 

Úterý 8.11. ... Soutěž začíná

Velká soutěž s CD Projektem o Ultimate Spider-man

Doupě: "Ve spolupráce se společností CD Projekt jsme pro vás připravili soutěž o 10 originálek PS2 hry Ultimate Spider-man, 10 triček k této hře a 5 samolepkových comicsů. Takže pokud máte rádi tohoto pavoučího hrdinu comicsů i filmů, neváhejte a zůčastněte se. Třeba vyhrajete právě vy." (celý článek)

Recenze: X-Men Legends 2 - Apokalypsa na vašich monitorech

David Sláma: "Wolverine stojí vedle Magneta. Oba zhluboka dýchají, soustředí se, chystají k boji. A pak přijde nepřítel. Ano, X-Meni a Bratrstvo spojí své síly proti mocnému protivníkovi. Apocalypse je tu." (celý článek)

NAOSTRO: Vyzpovídejte Kamila Grice, šéfredaktora časopisu Doupě!

Jan Morkes: "Časopis Doupě je na trhu už rovný rok. Jste s ním spokojeni? Máte k němu připomínky? Chcete se na něco zeptat? Máte skvělou možnost - do horkého křesla Čtenářů NAOSTRO totiž usedl sám šéfredaktor Kamil Gric. A dopředu prozradil, že Doupě čekají velké změny." (celý článek)

Byznys hrátky: Konzole jako filmová zbraň

Petr Kolář: "Trojská konzole PS3 * Xbox 360 s HD-DVD na ozdobu * Cesta Revolution za 14 týdnů * Game Boy Micro jako retro * Tvůrce Maria o budoucnosti hraní * Filmová a herní Šifra mistra Leonarda * A mnohé další, včetně aktuálních tabulek prodejnosti" (celý článek)

Plná hra: Polda 1 - česká adventurní legenda
Bleskovka dne: Jak také mohl vypadat Xbox 360

Středa 9.11. ... Celý svět máme na dlani

Recenze: Civilization 4 - to teda CIVím

Petr Kolář: "Civilization, toto mocné jméno je spjato se strategiemi stejně, jako je Doom se střílečkami. Sid Meier dokázal svoji genialitu už v roce 1991, povede se mu o čtrnáct let později něco podobného? Civilization 4 není jen dalším dílem série, je to dílo samo o sobě." (celý článek)

  

Recenze: Ultimate Spider-man – znovuzrození

Martin Zavřel: "Všichni fanoušci pavoučího hrdiny, rozdávajícího hlášky a rány stejnou kadencí, se mohou radovat z nového vzkříšení. Díky inspiraci novou komiksovou sérií je Peter Parker (a hlavně Mary Jane) mladší, divočejší a zábavnější než kdy předtím. Jedna z nejlepších komiksových adaptací? Dozvíte se v naší recenzi." (celý článek)

Herní blesk – Doom v prášku!

Alan Jarrar: "Film Doom nyní zdarma k pracímu prášku * Vláda zatrhne internet do škol * Standa Dolínek – kam zmizel?" (celý článek)

Plná hra: FooBilliard - špičkový kulečník
Bleskovka dne: GALERIE: StarCraft: Ghost a Oblivion

Čtvrtek 10.11. ... Pořádně pošlapeme pažit

FIFA 06 – zelená míle

Alan Jarrar: "V rámci sportovních žní letošního podzimu jsme vám nabídli recenzi na NHL 06. Jak si ale vede její fotbalová sestra? A jak se srovnává s dlouholetou královnou fotbalové simulace Pro Evolution Soccer? Stojí FIFA 06 za hřích?" (celý článek)

  

Nové hry na obzoru: Klasika láká

Petr Kolář: "Blíží se k nám střílečka s motivem podobným Unreal Tournamentu - BURN * Bojíte se duchů? Tak se můžete bát i adventury The Lost Crown: A Ghosthunting Adventure * Legendární sérii Spy Hunter čeká nový díl s hrdinou filmu Doom v hlavní roli" (celý článek)

Plná hra: Samhain - halloween je tu znovu
Bleskovka dne: Nintendo rozdává ovladače k Revolution

Pátek 11.11. ... Na Martina s liškou

Recenze: Star Fox Assault – lišácká střílečka

Martin Zavřel: "Fanoušci vědí. Ostatním prozradím, že i když jsou postavy ve hře roztomilá plyšová zvířátka, může jít o pořádný akční nářez. Budete běhat po svých a střílet z raketometu či ostřelovací pušky, budete jezdit v tanku a budete také létat v bojové vesmírné stíhačce. Nakolik se pokračování úspěšné série podařilo, to se dočtete právě zde." (celý článek)

  

Recenze: Medieval Combat: Age of Glory - taková normální mlátička

Vít Sedláček: "Píchni ho, řízni ho, pusť mu žilou! Adrenalinový svět bojovek, mlátiček a řezaček není na mobilních telefonech častým hostem, takže když už se vyskytne, chtě nechtě upoutá pozornost. Zda je to pozornost zasloužená, zjistíte v této recenzi." (celý článek)

Velká soutěž s CD Projektem o Ultimate Spider-man - 2. část

Doupě: "Ve spolupráci se společností CD Projekt jsme pro vás připravili soutěž o 10 originálek PS2 hry Ultimate Spider-man, 10 triček k této hře a 5 samolepkových comicsů. Takže pokud máte rádi tohoto pavoučího hrdinu comicsů i filmů, neváhejte a zúčastněte se. Třeba vyhrajete právě vy." (celý článek)

Týden v rubrice Plné hry - dáme si billiard?

Tomáš Vrána: "Uplynulému týdnu ve světe freeware her bezesporu vévodil vydařený billiardový simulátor FooBilliard. Po jeho pravici však hrdě stojí hned dalších devět vydařených titulů, které není radno přehlížet." (celý článek)

Plná hra: AS Puzzle - sexy skládačka
Bleskovka dne: Electronic Arts napodobují Steam

Sobota 12.11. ... Taháme se o NFS

Nová mega: Rychle a zběsile

Petr Kolář: "Jednoznačným hitem tohoto týdne je demoverze na NFS: Most Wanted. Ale pokud vám nevadí trošku bláznivější závody, tak můžete zkusit Trackmania Sunrise Extreme. Do toho přinášíme hromadu videa, mimo jiné i dlouhou ukázku Dead or Alive 4." (celý článek)

Plná hra: Onescapee - za svitu laseru

Bleskovka dne: Žádné noční hraní v Malajsii

Určitě si přečtěte

Články odjinud