Player
5. ledna 2019 • 9:51

Je i nejaky sw klient pro mac ?

Player
5. ledna 2019 • 9:57

Ano, GeForce now... 😀

Spacer
30. prosince 2018 • 0:32

Takže iba niečo pre toho, kto sa chce silou-mocou zbaviť PC. Ale prečo by to človek robil, keď stále nahradí kopec krabičiek?

Mirec
28. prosince 2018 • 23:50

Mal som Shield a este v 2 tyzdnovej lehote som ho vratil. Predplatne sice znie fajn ale neplati na aktualne top tituly, tie treba kupovat po jednom.
A streamovat na moj Samsung KS7000 mozem z PC aj bez Shieldu, pretoze Samsung ma Steam klienta.
Ked zatuzim po HDR grafike tak prepojim PC cez HDMI.

Jan Oczkowski
28. prosince 2018 • 14:32

Dříve se za geeforce now platil paušál (cca 200kč) To před nějakou dobou padlo a je k dispozici zdarma cloudový pocitac s geeforce1080 se steam klientem. Takze muzete zdarma hrat sve hry na steamu na plne detaily jen za pomoci schieldu. Asi maji byznis model postaveny na domluve se steamem.

Petr
28. prosince 2018 • 12:38

Zdravím, NS mám skoro měsíc a spokojenost veliká. Připojeno mám přes kabel na 300Mbps optice. Nejnovější herní pecky mají i ve 4K až 140fps! Zatím žádný poplatek za Geforce Now nechtějí. Na Samsungu s HDR vypadají hry fakt dobře. Taktéž stream přes Kodi filmů 4K s HDR, které mají i 60giga je naprosto bezproblémové.

danik
28. prosince 2018 • 11:28

Pokud vím, tak pravidelná platba zatím není. Aspoň já nic neplatím a můžu hrát hry přes Geforce Now, ať ty, co k Shieldu máte zdarma, nebo z mých knihoven na Steamu a Uplay. Ohledně input lagu je to problém u her, vyžadujících fakt rychlý reakce, navíc se to liší hru od hry. Ale např Tomb Raidery, Assassins Credd Origins, Odyssey a podobný se hrajou perfektně.

Stepan
28. prosince 2018 • 10:00

Mám rychlost internetu cca 200Mbps, připojení přes optiku, Shield mám připojený k 65" 4k OLED s podporou HDR a stejně si raději hry zapnu na PC. Kromě rychlosti internetu je totiž také dost důležitá odezva! Takže pokud by jste si chtěli zahrát něco akčního a nedej bože multiplayer jako například PUBG, tak budete velmi zklamání. Takové hry se díky odezvě totiž nedají téměř hrát a je to velmi flustrující. Nicméně umím si představit, že pro nějaké arkádové závody aut nebo fotbal to může dostačovat. Nicméně to jsem nezkoušel..Máte někdo stejně nebo naprosto odlišné zkušenosti? Zajímaly by mě zkušenosti někoho kdo službu aktivně využívá. Díky

Michal Maliarov
28. prosince 2018 • 11:02

Bohužel máte pravdu, odezva tu opravdu není vhodná pro bleskurychlé střílečky, kde jsou vyžadovány okamžité reakce. Kabelový ovladač by mohl latenci trochu zkrátit, bohužel je tu stále samotné streamování, se kterým se toho moc udělat nedá. Možná Nvidia časem přijde na způsob, jak tento neduh odstranit, prozatím s tím ale musíte počítat. Většina obyčejných her se ale hraje bez problémů, stačí mít kvalitní monitor/televizi a dobré připojení :)

Aeyesi
1. ledna 2019 • 3:11

Nepřijde pane redaktor :) A vysvětlím Vám proč: Informace putuje z ovladače k serveru a zase zpátky tedy násobíme odezvu 2x. Čili máme-li ping 80 je to ve výsledku 160ms +
prodleva TV. Připojení to nemá jak zlepšit. Zákony fyziky jsou dané. U nás to není hratelné ale co takové velké země kde je ta vzdálenost a tudíž odezva ještě větší? Ta technologie proto nikdy fungovat nebude, je to nesmysl a výdobytek lidí kteří tomu naprosto nerozumí a nehráli hru rychlejší než walking dead. Za tu cenu má člověk nejen plnohodnotný PS4 Pro s nulovou odezvou...ale primárně také čistý nekomprimovaný obraz. Tápu nad tím jak by kabelový ovladač zkrátil latenci, tu 0.1ms nemá smysl zkracovat, a vězte že ta radiovlna je rychlejší světlem než kabelem (v řádu miliontin pikosekund). Ale chápu ,že technologické zálěžitosti nespadají pod herní obor.

Milan Křepelka (cicobasket)
2. ledna 2019 • 13:24

Vypadá to že i přes tvoje rádobychytré pindy je dole řada spokojených uživatelů. Takže věci půjdou asi řešit i přes tvoje chápání fyzikálních zákonů.

Pepan
27. prosince 2018 • 8:24

Nvidia shield je dost zajímavý zařízení. Naprosto pak pozbývá smysl mít chytrou tv. Na shield see dají nainstalovat jak kodi tak aplikace pro internetové tv, takže zastoupí vše. A gamestreaming funguje parádně. Je to super mašinka !

Draken
27. prosince 2018 • 7:40

Pokud nemohu hru fizicky vlastnit a musím být permanentně připojený k internetu tak nemám zájem, s mojí wifi s 20 mbit/s naprosto o ničem;-)

Pe3k
28. prosince 2018 • 19:17

Ale to je už tvůj problém, ne Shield.

Sodoz
27. prosince 2018 • 7:39

V článku mi chybí zmínka o měsíční platbě. Neúčtuje si náhodou Nvidia za tuto legraci přes 3 tisíce za rok na poplatcích? Pokud ano, tak za 3 roky Shield cenově přesáhne Xbox One X :-/

Michal Maliarov
27. prosince 2018 • 11:47

Na zařízeních Shieldu je měsíční paušál služby necelých 200 Kč. Vezmeme-li v úvahu, že i na velkých konzolích jsou placené služby, vychází to ve výsledku na stejno.

Sodoz
27. prosince 2018 • 12:23

Díky za odpověď. Není tato cena pouze pro US trh (8 USD), protože dříve chtěli pro Evropu 10 €. Vím, že měsíčně právě Shield proti PS i Xboxu vycházel podstatně dražší, ale časy se mění a možná již to neplatí :-))

danik
28. prosince 2018 • 11:31

Nevím jakej je plán do budoucna, ale já nic neplatím a hraju přes geforce now moje hry ze steamu a uplay. Vím, že původně to bylo zdarma, pak řekli, že zavedou od nějakýho data platbu, pak to bezplatný období prodloužili (to už je pár měsíců) a zatím to, pokud vím, trvá bezplatně.

Určitě si přečtěte

Články odjinud