Far Cry 6

Far Cry 6

Far Cry 6

Far Cry 6

Far Cry 6

Far Cry 6

 Far Cry 6:  Tentokrát se v dalším velkém díle série Far Cry podíváme do tropické Yary, která je odříznuta od zbytku civilizace a zamrzla v čase díky nemilosrdnému vedení diktátora Antóna Castilla, kterému tady propůjčil hlas a tvář herec Giancarlo Esposito.

Far Cry 6: Tentokrát se v dalším velkém díle série Far Cry podíváme do tropické Yary, která je odříznuta od zbytku civilizace a zamrzla v čase díky nemilosrdnému vedení diktátora Antóna Castilla, kterému tady propůjčil hlas a tvář herec Giancarlo Esposito.

Far Cry 6

Far Cry 6

Far Cry 6
11
Fotogalerie

Obchod Microsoftu prozradil nové datum vydání akce Far Cry 6

Už víme, jak dlouho si počkáme na další díl.

Před nějakou dobou jsme se dočkali odkladu několika her Ubisoftu v čele s očekávanou akcí Far Cry 6. Předběžné časové okno se pohybovalo mezi dubnem a 2021 a březnem 2022. Nyní to vypadá, že už známe i přesné datum vydání. 

To je uvedeno hned u ceny na oficiálním profilu hry v obchodě Microsoftu a říká, že si zahrajeme už 26. května roku 2021. Ubisoft samozřejmě oficiálně žádné datum vydání nepotvrdil a je dost možné, že jde o únik a zmínka za chvíli z obchodu zmizí. Datum ale zní dost věrohodně, takže si počkejme na potvrzení.

Snímek obrazovky (117).jpg

Určitě si přečtěte

Články odjinud