uzivatel_cz
12. dubna 2021 • 10:14

Z mé zkušenosti ta nevyvážená obtížnost jde často na vrub příliš jednostranně zaměřené postavy a mnohdy spíš než změna wt pomůže úprava skillů a vybavení (ale na nejvyšších wt je možná situace zase jiná).
Jinak že je víc povolání než míst v coopu je celkem běžné a třeba v Diablo 3 se nad tím člověk ani moc nepozastaví.

Mysel_1
13. dubna 2021 • 13:52

S tou nevyvazenosti mate castecne pravdu. Na druhou stranu je treba se taky zamyslet nad tim, jaky smysl pak ma nabidka vybaveni a skillu pro danou class, kdyz to ve vysledku jde hrat jen s malou casti skillu a vybaveni. (Nepopiram, ze naladit to opravdu dobre byva pro vyvojovy tym pekna fuska a ne vzdy se to povede stoprocentne. Ale taky to neni duvod na to ladeni uplne rezignovat.)

uzivatel_cz
13. dubna 2021 • 16:22

Asi jsem to napsal špatně - ty problémy s pocitem nevyvážé obtížnosti mohou vznikat tak, že se hráči drží nějaké konkrétní výbavy a skillů, se kterou v nějakém okamžiku drtí nepřátele. Pak se ale dostanou do místa, kde už ta kombinace nefunguje, a místo změny strategie, skillů a výbavy přichází frustrace a snížení obtížnosti.
Ono to jde hrát s pár skilly, ale místy je to pak prostě těžké. Hra použití víc skillů odměňuje odemykáním kosmetických věcí, ale vyloženě člověka nenavede, aby je měnil podle situace.

Dr.Sid
11. dubna 2021 • 0:12

Nic originalni, zadny pribeh, meh grafika, a po odstraneni potizi 8/10 ? A s potizemi, ktere znamenaji, ze hra vubec nejde hrat, 6/10 ?
Co asi hra musi udelat, aby dostala 5/10 ? Zabit kotatko ?

uzivatel_cz
12. dubna 2021 • 9:43

Ono to je hodně zábavná hra, když zrovna funguje, což naštěstí již celkem funguje. Ale přihlásit se v den vydání byl nadlidský výkon.
Příběh tam nějaký je, originalita za kažou cenu snad není potřeba a grafika na cross-gen hru také vůbec není špatná.

Určitě si přečtěte

Články odjinud