ludomyl
25. června 2018 • 10:03

Treba povedať, že scenárov je momentálne v češtine dostupných 5 (1 DLC je totiž preložené tiež) a na preklade 6. (2. dlc) sa pracuje.
Okrem toho treba dodať, že scenárov je síce len 5, ale človek (možno okrem prvého) scenár na prvýkrát takmer istotne nevyhrá. Čiže je potrebné každý scenár zahrať aspoň 2-3krát, čím sa dostávame už na minimálne 10-12 plnohodnotných zahraní. Plus niektoré scenáre ponúkajú viacero koncov prípadne rôzny setup, čo opakovanie scenára nerobí nudným. A kým toto človek zahrá, tak tu bude preložené aj druhé DLC a možno vonku ďalšie. Takže replayability síce nie je neobmedzená, ale položme si ruku na srdce, ktorú hru človek vôbec toľkokrát zahrá.

Kristýna Nováková
26. června 2018 • 0:08

Ano, o tom dostupném DLC se v recenzi zmiňuji. Do značné míry souhlasím s tím, co píšete a při psaní recenze/udílení hodnocení jsem se rozhodovala, jestli hře udělit 8/10 nebo 9/10. Nakonec jsem zůstala u nižšího hodnocení, protože ačkoli je Panství hrůzy skvělou hrou, je tady pár ale. Českých scénářů je sice celkem 5, ale jeden z nich si musíte dokoupit. Opakované hraní dokáže nabídnout nové zážitky, ale už při něm z většiny víte, co se bude dít/čemu se vyvarovat/co udělat lépe. V krabici najdete poměrně dost figurek (=samo o sobě lákadlo), ale jejich provedení je nic moc. Já očekávám, že za cenu kolem 2,5k dostanu produkt, který nebude mít žádné háčky. Ale opět opakuji - je to nadprůměrná hra, jen jí k tomu úplnému vrcholu podle mého názoru ještě kousek chybí. Každopádně díky za názor.:-)

Určitě si přečtěte

Články odjinud