Petr Novák
7. března 2023 • 19:44

V případě Cities: Skylines Colossal Order a Paradox chytili tu správnou dobu, dobu, kdy byli fanoušci Sim City naštvaní po vydání posledního dílu, který ani zdaleka nenavázal na své předchůdce. U The Sims komunity vidím momentálně podobné naštvání a rozčarování. EA hlavně rejžuje z DLC s pochybným kontentem (hlavně se to pak týká tzv. kitů, které jsou co do obsahu naprosto předražené) a příliš neposlouchá, co chtějí hráči. A když už ano, tak to skončí nějakým polovičatým řešením, jako teď s nemluvňaty. Pokud tohoto Paradox využije a nebude opakovat chyby EA, tak by mohl mít i tady na úspěch zaděláno, protože, co si budeme povídat, The Sims série potřebuje slušnou konkurenci jako sůl a fanoušci se na ni už těší. A zrovna Paradox by tu slušnou konkurenci přinést mohl.Ale naivita autora, že Cities: Skylines 2 by v základu mělo obsahovat vše, co do jedničky přibylo v DLC, mě vskutku pobavila. První článek tu má autor z března 2015, tedy o hrách píše už 8 let a přesto ho tato naivita neopustila? Nechápu. Ale já si nedělám iluze, že dvojka bude obsahovat to, co bylo v DLC. Vždyť to by chudáci vývojáři nic nevydělali :-D (ironie a pořádná, pro ty, co by to náhodou nepochopili)

honcka
7. března 2023 • 20:08

Mě třeba Paradoxí rýžování na DLC nevadí, kupuju u CK3 (před tím CK2) Stellaris a Cities ty co se mi líbí, mám aspoň důvod si to zahrát znovu, peněžy nelituju i tak jsou to hry, kde cena za hodinu hraní je jedna z nejvýhodnější.

Petr Novák
7. března 2023 • 21:14

Tak, zrovna Paradox na tom s DLC není až tak špatně, to musím uznat. Je fakt, že Cities jich mají dost (a pokud někdo chce všechny najednou, musí vypláznout víc, než 330 €), ale zase ten poměr cena-výkon je přijatelný. To takové EA, třeba právě u Sims, je na tom hůř. Tam vám za 5 € nabídnou pár oblečků, nebo pár předmětů, vesměs reskinovaných ze základky nebo starších DLC, bez jakékoliv přidané hodnoty na hru samotnou. To mě přijde rozhodně horší, než Paradox. Navíc, pokud by člověk chtěl všechna DLC k Sims 4, bude ho to stát víc, jak 1 000 €. A to je násobně víc, než u Cities.

Mysel_1
9. března 2023 • 12:45

Je to o cilove skupine. Nekteri lide o DLC zas az tak moc nestoji, ale zajimaji je kosmeticke blbinky. Jini naopak. A ze cilovka treba HoI4 a Sims x neni uplne stejna, to je asi jasne.

Určitě si přečtěte

Články odjinud