PES dělá revoluční krok a do další sezóny jde pouze s aktualizací hry

PES dělá revoluční krok a do další sezóny jde pouze s aktualizací hry

Pro evo stále nechce vzdát konkurenční boj s fotbálkem od EA a přichází s nečekanou novinkou, která by mohla hráče nalákat.

Ve světě fotbalových velikánů z virtuálního zeleného pažitu se už delší dobu mluvilo o tom, že by nemusely nové ročníky těchto her vycházet každý rok. Taková varianta by jistě byla poměrně příznivá i pro peněženky hráčů, kteří si často stěžují na nedostatek inovací. Do nové sezóny tak PES vstoupí pouze s aktualizací pro ročník 2020. Hratelnost by se změnit neměla. Úpravou projdou soupisky, data o hráčích a nabídka týmů. Update by neměl být zdarma, ale dá se ale očekávat, že půjde pouze o zlomek ceny nové hry.

Zásahem pro fanoušky Serie A bude bezesporu fakt, že ačkoliv Konami získalo minulý rok exkluzivní práva na Juventus Turín, letos už přispěchalo EA s odvetou a v PES tak nebudou kluby Inter Milán a AC Milán. Otázkou zatím zůstává, zda jde o nový trend, nebo pouze krok, jak se připravit na novou generaci s tím, že by další ročník vyšel až právě s PS5 a Xboxem Series X. Absence nového ročníku by mohla souviset také s krizí spojenou s koronavirem. 

Uvítali byste, kdyby fotbalové hry vycházely pouze jednou za pár let a sezóny řešily pouze prostřednictvím aktualizací?

Určitě si přečtěte

Články odjinud