Phantom Liberty má větší rozpočet, než všechny ostatní rozšíření pro hry od CD Projektu RED

Phantom Liberty má větší rozpočet, než všechny ostatní rozšíření pro hry od CD Projektu RED

Letos nás čeká první a zároveň poslední velké rozšíření pro Cyberpunk 2077. Pořád toho o něm nevíme tolik, kolik bychom si přáli. Třeba by CD Projekt mohl prozradit datum vydání. Místo toho jsme se ale dozvěděli něco o nákladech, které padly na tvorbu tohoto přídavku. Phantom Liberty je nejdražší rozšíření, které studio kdy udělalo, takže předčí třeba i obří a hlavně výborné O víně a krvi pro Zaklínače 3.

Tato informace přišla z polských novin Parkiet. Marek Bugdoł, manažer pro vztahy s manažery, v něm také říká, že CD Projekt je spokojený s tím, jak práce na rozšíření pokračují. "Doufáme, že nové dobrodružství a postavy přilákají hráče, kteří Cyberpunk už znají a také to postrčí spoustu nových hráčů, aby se vydali do Night City."

Je otázkou, jestli v tomhle případě znamená nejvyšší rozpočet i nejvíc obsahu. Nemusí to automaticky být tak, že Phantom Liberty svojí velikostí přeroste O víně a krvi. Doufáme, že si pro nás CD Projekt v blízké budoucnosti chystá nějaké novinky, abychom si mohli pořádně ujasnit, co od tohoto rozšíření vlastně máme očekávat. 

Zdroj. Videogameschronicle.com

Určitě si přečtěte

Články odjinud