David
22. ledna 2018 • 23:09

Dnes jsem zrovna dohrál Beyond: Two Souls (a hned před ním Heavy Rain) a ačkoliv Heavy nebyl špatný (škoda že nebyl s cz titulky), tak z Beyond jsem byl nadšený rozhodně mnohem více - 100% doporučuji (za mě super - bavil jsem se až do konce a budu ji hrát znova). A ta přihlouplá recenze třeba na g*mes.cz (5/10) - vůbec ji nechápu (ideálně zajít si do komentářů - lidé si na autora recenze udělali názor svůj - přečetl jsem jich několik a že by někdo tuto hru hanil, to rozhodně ne - spíš samé narážka na jejího autora (a plně souhlasím s jednou, která se mi velmi líbila = ať jde autor psát recenze spíš na hrubost toaletního papíru).
Proč ji zde na Doupe.cz házíte "přes palubu" také nechápu - parádní příběh, rozmanitost lokací, napětí, neokoukanost, city - paráda,.. (že prej ani nedosahuje kvalit Heavy Rain - co bylo v Heavy - jen smradlavý město a krom začátku samej déšť - zajímavá detektivka, velmi smutný příběh, to jóó - ale,... nevím, no - vím jen že znova už hrát nebudu).
Takže asi tak - Beyond: Two Souls je rozhodně nadprůměrná hra - za sebe bych dal cca 75-80% (hráno přes domácí kino a promítáno přes projektor na zeď, co šířka domu dovolila - bez manželky, která by měla nemístné poznámky, zda nechci třeba vysát koberec, umít nádobí, vynést koš, atd,.. ..bez syna, kterému je 6 a na vše by se ptal "proč" = hráno o samotě, do příběhu se bylo možno zcela ponořit a bylo to super) :-) :-) :-)
David

Určitě si přečtěte

Články odjinud