PlayStation Plus pokračuje v nadělování. Předplatitelé dostanou A Plague Tale: Requiem a další dvě pecky

PlayStation Plus pokračuje v nadělování. Předplatitelé dostanou A Plague Tale: Requiem a další dvě pecky

Sice už máme po Vánocích, ale předplatitelé služby PlayStationu Plus dostali ještě velmi příjemný dodatečný dáreček. Lednová nabídka her zdarma se totiž skládá z trojice výborných titulů, přičemž jasným favoritem je příběhovka A Plague Tale: Requiem, která pokračuje ve vyprávění příběhu dvojice sourozenců přežívajících nástrahy moru a inkvizice. Pokud si potrpíte na kvalitní grafické zpracování, rozhodně doporučujeme tenhle kousek vyzkoušet. 

Skvěle na pohled vypadá i Evil West, i když je tato akce podstatně víc stylizovaná. Chopíte se role pistolníka, který musí jako jeden z posledních bojovat proti pekelným silám ve zběsilých soubojích. Je to vhodnější záležitost pro ty z vás, které už nudí otevřené světy a poohlížejí se po něčem více nalajnovaném. 

Trojici uzavírá akční RPG Nobody Saves the World od tvůrců metroidvanie Guacamelee. Na pohled sice může vypadat jednoduše, ale v tomhle případě hraje prim vychytaná hratelnost. Postupem hrou objevíte přes 15 různých forem, mezi kterými můžete přepínat. Každá z nich vám poskytne odlišné možnosti, se kterými můžete přistoupit k soubojům a objevování světa. 

Jako menší bonus si můžete navíc aktivovat Syrinx Collection pro free-to-play akci Warframe, se kterou se vaše sbírka rozroste o sadu kosmetických předmětů spolu s dalšími bonusy. Také se sluší poznamenat, že A Plague Tale je dostupné pouze ve verzi pro PS5, zatímco zbylé dvě hry dostanete i ve verzi pro čtvrtý PlayStation.

Zdroj: PS.Blog

Určitě si přečtěte

Články odjinud