PlayStation Plus v červnu nabídne basketbal, dinosaury i japonské samuraje

PlayStation Plus v červnu nabídne basketbal, dinosaury i japonské samuraje

Solidní nabídka her zdarma pokračuje i v červnu. Již dnes si budeme moci aktivovat další trojici titulů, kdy Sony jako hlavní lákadlo uvádí basketbal NBA 2K 23. Kromě menších vylepšení se v tomto ročníku vrací také Jordanova cesta, jejíž součástí jsou nejikoničtější momenty z kariery této legendy. Hru dostanete ve verzi pro PS4 i PS5, což ostatně tento měsíc platí pro všechny hry. Nutno také připomenout, že tato nabídka platí pro všechny úrovně předplatného. 

ea962f60-5220-45dc-809a-795bdc34befd

Fanoušci dinosaurů pak jistě nepohrdnou Jurassic World Evolution 2, kde si můžete sami postavit váš vysněný park. Oproti prvnímu dílu přichází řada vylepšení v čele s možností kombinovat různé mutace dinosaurů a vytvářet tak další druhy. Důležité je ale také správné fungování parku a také bezpečnost. Přece nechcete, aby návštěvníky požíral T-Rex. 

Do třetice tady máme Trek to Yomi od polského studia Flying Wild Hog. Tahle černobílá samurajská akce se inspiruje klasickými filmy. Ujmeme se role mladého samuraje, který svému mistrovi slíbil, že ochrání nedaleké město a jeho obyvatele. Tenhle nelehký úkol ho provede nástrahami života i smrti. 

Zdroj: PS.Blog

Určitě si přečtěte

Články odjinud