panrt
18. října 2022 • 17:47

Nemám co s docenění s článkem, ten sem nevytvořil a nepsal, a vůbec nechápu tu logiků chápání.. Hra vyšla na konzole dřív a? Co tě štve že není recenze? Tak si počkej až bude PC verze.

Ell
17. října 2022 • 16:35

To je teda zajímavé, že 8 minut z předělávky Dead Space které ještě ani nevyšlo tu sice ukážete, ale za to ani slovo nebo jediná zmíňka o Scornu, který vyšel teď před víkendem? No, co čekat, prostě neschopnost v praxi. Styďte se!

Martin Jeřábek (panrt321)
17. října 2022 • 18:56

https://doupe.zive.cz/clanek/hororovy-scorn-des... Tupost lidí je hrozná, stačí se dívat :D a propo hra oficiálně vyjde 21.10.

Ell
18. října 2022 • 11:12

Tak hra vyjde oficiálně až 21.10. Aha, jo, jasně a Já jsem potom podle vás kdo? Červená Karkulka? Tohle je přece bez diskuze, šáhněte si alespoň na svědomí. Vymlouvat se na to, že hra ještě oficiálně nevyšla můžete jen ve světě, kde ta vaše rádoby tupost absolutně nebere na vědomí ani existenci konzolové verze. Místo té snahy o drzost z vaší strany bych alespoň přihlédnul k tomu, že recenze na Scorn se teď hojně šiří po internetu, protože na Xboxu hra vyšla už minulý Pátek. Každopádně profesionalita z vaší strany opravdu překypuje korektností, Já jako komentující vás mohu klidně bez pardonu poslat třeba k šípku, ovšem Vy jako tvůrce obsahu by jste si měl zachovávat určitý postoj na který v rámci tohoto webu paradoxně kašlete. Takže ano, poučujte lidi z diskuze třeba i o tuposti, i přesto že jste zde poměrně častí experti na komolení nadpisů a pod.

Určitě si přečtěte

Články odjinud