Ell
22. října 2020 • 23:43

Tentokrát postačí jen jedno slovo na závěr. . Vynikající!

Sony
23. října 2020 • 15:49

Tentokrát postačí jen jedno slovo na závěr. pič***

Ell
23. října 2020 • 21:33

Sony - Že na to nemáte žaludek, koule nebo třeba buňky, které by to patřičně vstřebaly, to je podle vašeho komentáře úplně jasný, konec konců nemusí se vám to třeba klidně vůbec líbit už jen proto co to je, a i tak to bude vaše věc. Ale, že se tímhle komentářem doslova elementárně a zbytečně ztrapňujete jako někdo, kdo absolutně nerespektuje biomechanický art design velkolepého H.R. Gigera? No, tak to už je teda fakt mega ostuda. Tohle je přinejmenším "minimálně" vysoce originální počin, který by měl být neznalými když už nic. . tak alespoň respektován. Bohužel ale pochybuji, že vy sám rozumíte výtvarnému umění (nebo filmům s tímto typem umění) natolik, aby jste tohle vůbec mohl alespoň ocenit. A pro vaši informaci, ano, mě umění dokonce i živí. Takže možná proto ta účelová arogance opřená o můj komentář. No, co dodat? Super, mám dalšího fanouška!

Petr
24. října 2020 • 10:15

Ano, graficky originální, pokud pomineme, že to je kopírka Gigera. Ale proč zase musí být všechno nablýskané jako psí kulky a působit to umělohmotně? A herně to nevypadá moc zábavně, alespoň z té ukázky.

Ell
25. října 2020 • 10:49

Biomechanické umění je surrealistický styl umění, který kombinuje prvky strojů s organickými látkami a H.R. Giger nebyl jediný umělec zabývající se tímto typem artu. Tohle není žádná kopírka Gigera, tvůrci této hry si naopak vytvořili svůj vlastní design, a proto by tato hra měla být spíše absolutní poctou tohoto žánru, alespoň tak na to nahlíží samotní vývojáři, a fanoušci rovnež. Všichni milovníci filmového Vetřelce se na tuto hru teší už hezky dlouhou dobu, pro fanoušky bude tahle hra naprostá povinost. No a jak sám píšete, proč musí být vše nablízkané jako "psí kulky" a působit "umělohmotně" ? Na to je myslím jednoduchá odpověď, pohybujete se přeci po světě který je kombinován z príměsi organických látek, které se snoubí s těmi mechanickými. Mělo by dávat smysl, že v takovém prostředí bude drtivá většina věcí vypadat mastně, mokrě nebo slizce. Mechanické části budou poté logicky vypadat totožne, kov bude pokrytý slizem, všemožnými výpary a pod. Jednodušeji řečeno, když se kolem vás rozkládá "maso", má to zkrátka své následky. Gameplay působí velice "komorně" chúze je pomalá, přebíjení zbraní je pomalé, i střelba je pomalá, máte velice malou zásobu munice a jste v podstatě nucen bloudit po koridorech které mnohdy působí zmatečně. To vše je ale ryze účelové, jde o survival horor, a vy zde prežíváte. . měl by jste tedy pokud možno vnímat atmosféru a ta by měla být právě tím hlavním důvodem kvůli čemu tuto hru vůbec hrajete. Na druhou stranu, ve hře bude i spousta hádanek a logických puzzlů, které od vás budou vyžadovat protáhnutí už tak natažené herní doby. Ve vašem případě bych tedy dobře zvážil, jestli jste pro tuto hru jako hráč vůbec vhodný, pochopitelně ne každému tento styl sedne, a pokud nemáte už jen k samotnému prostředí nějaký ten bližší vztah, tak potom je asi jasné, že tahle hra zkrátka není nic pro vás.

Reakce pod tímto příspěvkem se už neodsazují.
Petr
28. října 2020 • 14:55

Ten popis hry zní jako opsaný z propagačního letáku, počkejme na skutečnost. Z té ukázky nečiší atmosféra, ale prostě nuda. Vypadá to umělohmotně, protože to tak prostě dneska je u spousty her, to nemá s grafickým stylem nic společného. Prostě se nedaří to udělat přirozené.... Giger nebyl jediný, ale tady je kopírování zcela evidentní. S tím ale problém nemá, jenom je to jediné, co mě zatím na hře zaujalo.

PC a xbox
24. října 2020 • 8:01

copak ty plestešoňackej blbečku ? hejtuješ scorn protože na ps5 si to nezahraješ už je mi to jasné scorn bude hra roku 2021 exkluzivita na PC a xbox muheheheheh chcipačku

Určitě si přečtěte

Články odjinud