Paulie
30. července 2020 • 13:18

čím více informací se dozvídáme, tím více se to vzdaluje od původní hry směrem k horšímu...proč nezachovali názvy? to snad byly licencované? Hoboken je legendární!!! i ta mapa vypadá zjednodušeně, aby náhodou dnešní hráč nedejbože nezabloudil a nevěděl kde je!!! :( ne ne, nic pro nás hardcore hráče, tohle bude console friendly srágora alá mafia 3, doufejme s lepším příběhem, který mohli okopírovat z originálu a trošku potunit...

Martin
30. července 2020 • 14:41

Přesně tak. Vzniká z toho s...ka, která s Mafií nemá nic společného. Je to jen hra pro dnešní spotřebitele, chtějí jen oživit hru, aby nemuseli přemýšlet nad novou, ale vytřískat co nejvíc prachů.

Ell
31. července 2020 • 11:34

Souhlasím, ovšem nikdo te tu "sracku" nenutí kupovat ty uplakánku, já si rád zahraju, a ty zmeny me absolutne netrhají žíly. Naopak, všechny ty, dle vás srdce trhající zmeny, se už jen kvúli té možnosti zahrát si znovu první Mafii v tomto novodobém pojetí dají v pohode oželet. Jo a ta rádoby poznámka vúci konzolím v prvním komentári? No proste klasika, místní onanové si musí tu svoji hubu alespon letmo opucovat o konzole.

Paulie
2. srpna 2020 • 10:00

To, že konzole zku*vili hry je fakt, žádné plácání do větru, takže nikde nebrečím, jen říkám pravdu. Kolik bylo ve hrách hovadin typu mačkej čudlík pro "fight"/otevření dveří/odtáhnutí předmětu apod? Proč nebyl ve hrách krycí systém alá zdi z lepidla? Protože my máme na všechno čudlíky, konzole se musela přizpůsobit, ale namísto toho raději zkriplili hry...proč ve hrách nebyla naprosto tupá AI? Proč byly mapy rozmanité a velké? Např. F.E.A.R. - AI i mapy byly vymyšlené parádně! Proč se takové hry už moc nedělají? Protože by to naši milí konzolisté nezvládli!!!

PC
2. srpna 2020 • 10:35

souhlasim konzole jsou velke zlo ! jedině PC a intel stebou ! 4 ever !

Určitě si přečtěte

Články odjinud