Pokémon Scarlet & Violet

Pokémon Scarlet & Violet

Pokémon Scarlet & Violet
11
Fotogalerie

Pokémon Scarlet & Violet vyjde letos. Nová generace staví na Legends: Arceus

Po úspěchu posledních pokémonů se Game Freak drží stejného pojetí a opět nás vezme do otevřeného světa.

Během včerejšího Pokémon Day bylo docela nečekaně představeno pokračování hlavní série Pokémon. Ve Scarlet & Violet se seznámíme s devátou generací těchto roztomilých potvůrek a po Legends: Arceus, které nás vzaly do minulosti, se opět podíváme do moderní doby. Do hraní bychom se měli pustit ještě letos. Přesné datum vydáním zatím oznámeno nebylo. 

S jistotou můžeme říct, že Scarlet & Violet staví na základech představených v Legends: Arceus. Opět nás tak čeká otevřenější svět a doufáme, že stejně zpracované bude i samotné chytání pokémonů. Na druhou stranu je ale třeba říct, že z prvních záběrů jsou na Scarlet & Violet vidět stejné neduhy jako v Legends: Arceus. Na pohled to zkrátka není žádná sláva. Vzhledem k tomu, jak rychle po vydání Arceus bylo pokračování představeno, pochybujeme o tom, že Game Freak zvládne zapracovat všechnu zpětnou vazbu od hráčů. 

image.png

Zatím nevíme, jak se bude jmenovat nový region. Fanoušci se ale shodují na tom, že je inspirovaný architekturou Španělska. To platí i o jménech nových pokémonů. S trailerem byla představena trojice starterů - Sprigatito, Fuecoco a Quaxly. Nováčci nevypadají vůbec špatně a jsme zvědaví, co nám ukáže zbytek generace.

Určitě si přečtěte

Články odjinud