mmm
10. června 2011 • 18:55

zastaralý id tech 4, no dle fotek to vypadá krásně, radši vymazleny engine viz crysis 2 nez nějaký ubersampling viz paskvil zaklínač 2

Mářa
10. června 2011 • 8:53

Prey jsem dohrál třikrát, byla to jedna z nejlepších FPS, co jsem kdy hrál, a to i příběhově ( spoiler: Na konci, když jste dostali do rukou nepředstavitelnou a nekonečnou moc... to bylo něco fenomenálního)Tohle je úplně z jinýho soudu. Líbí se mi ten nápad a všechno, mám rád film Blade Runner a protředí ve hře je tomu hrozně podobné, akorát replikanty vystřídali mimozemšťani. Prostě se na to hrozně těším. Jediný co nechápu, proč se to jmenuje Prey 2 ( teda spíš, chápu, takhle o to bude větší zájem, kdyby se to jmenovalo třeba Officer kidnapped by aliens, forced to catch an intergalactic mobster, tak by to asi neprošlo :)takže těším se, třeba překvapí a skloubí to i s příběhem z jedničky ( přeci jen, Tommy se dostal "jinam", že? :)

ghost
12. června 2011 • 18:27

Prey mě vůbec nebavíl. Nudná hra, takže tvoje nadšení nechápu, i recenze nebyly nějak příznivé, co tedy pamatuju. A jinak Blade Runner je strašně přeceňování film. Souhlasím s H.F.

Mářa
12. června 2011 • 19:08

No, nesouhlasim s tebou ani v jednom, ale co člověk, to názor ;)

Určitě si přečtěte

Články odjinud