eee
26. srpna 2011 • 14:34

Je to od nich hezky, ale klavesnice s mysi patri na pracovni stul, ne k televizi na gauc nebo kreslo. Uvidime, jak se jim podari implementovat ovladani pomoci move, to by mohlo byt nejlepsi. Ale zatim se mi zadne ovladaci schema s move pro fps nelibilo a jsou na jedno brdo, chce to inovaci.

JosephD
26. srpna 2011 • 17:09

Tak samozřejmě, že patří na stůl, ale Valve to asi dělá preventivně. Dokážete si živě představit ten flame, až konzoloví hráči zjistí, že mají oproti PC hráčům mnohem pomalejší reakce, protože páčkou jednoduše nezamíří tak rychle jako s myší.

Clarkie
26. srpna 2011 • 21:48

"Tak samozřejmě, že patří na stůl, ale Valve to asi dělá preventivně.""Dá se to považovat téměř za zločin, když vývojáři do svých konzolových FPS her neimplementují podporu klávesnice a myši."Hmm :)

vyskovak.cz
19. října 2011 • 20:11

To myslím nemusí nikdo zjišťovat, je to jasný předem. Proto říkám: Rychlý střílečky na comp (kvůli míření), sportovní a závodní hry na konzoli (protože přiznejme si, plynulého zatáčení nebo např. bruslení na klávesnici nelze docílit). Takže hry jako CSko bych na konzole vůbec nevydával, jsou to zbytečný prachy navíc jak pro vydavatele, tak pro hráče, kteří neodolají a koupí si ji. Když nad tím tak přemýšlím, tak tenle můj koment je naprosto zbytečnej... Ale já ho moc chtěl napsyt :-D

Určitě si přečtěte

Články odjinud