Rambo
21. června 2002 • 1:16

jo, jo to je ono...budeme zdražovat, ale za to dostanete TipStation zdarma, bonusy, plakáty...atd ....nejen, že TipStation tam nebyl, navíc se stal čtvrtletníkem a cena za slabý obsah zůstala za 125,-Kč skutečně síla.

Vypadá to, podívám-li se obsahově do nového Score, PSM2 a hlavně do PSX magazínu 52, přidám k tomu věčné posouvání termínu a nedodržování datumu vyjití pak bych řekl, že celá Omega jde totálně do hajzlu.. jen tak dál a můžou začít vydávat CD-Romek...

Squall_Leonhart
3. července 2002 • 23:59

 Souhlasím... Věnovat 15 (!!!) stránek v PSM starému demodisku a nějaké nesmyslné soutěži, které se zůčastní zhruba 300 případně daleko méně čtenářů považuji za skandál !  Jako by se redakce řídila heslem "Hlavně uchovat počet stran a cenu" (o čemž svědčí zbytečné velké fotografie celkem nesimpatické UK redakce, nebo zbytečná rubrika ve které se ničí hra (ta byla kdysi dokonce na dvě strany))... Třeba z toho bude jednou slušný porno  magazín ... Teď ale vážně... Pokud není o čem psát - co takhle snížit počet stran a cenu ? 230,-Kč za takový brak je zlodějna.

director
4. června 2002 • 7:44

"In-gamová grafika možná za moc nestojí, ale počkejte, až uvidíte předrenderovaná videa" - no mne osobne sa ovela viac pacia prave in-game sekvencie, ako videa. vtedy si clovek uvedomi silu engine-u. zase sme u FFX, tak sorry za OT.

Určitě si přečtěte

Články odjinud