QuakeCon i letos proběhne pouze digitálně. Své novinky id Software představí v srpnu

QuakeCon i letos proběhne pouze digitálně. Své novinky id Software představí v srpnu

I když se situace ve světě pomalu vrací do normálu, tak QuakeCon bude už několikátý rok po sobě probíhat pouze skrz online streamy.

Tradiční veletrhy a konference se v posledních letech výrazně změnily. Výjimkou není ani QuakeCon, na kterém každoročně představuje svoje novinky studio id Sofware. To můžete znát hlavní díky legendám jako je Doom, Quake nebo Wolfenstein. Stejně jako v předchozích letech QuakeCon proběhne pouze digitálně ve dnech od 18. do 20. srpna.

Pořadatelé v oznámení uvádějí, že by rádi opět uspořádali veletrh fyzicky v Dallasu, ale na to by bylo potřeba ještě několik měsíců plánování a stále je tady ta možnost, že by se podobné události opět nemohly konat. Kvůli této nejistotě se tedy rozhodli přistoupit k podobnému řešení jako v minulých letech. Do roku 2023 už každopádně slibují návrat ke klasickému stylu. 

Zatím se těžko odhaduje, co bychom letos mohli během QuakeConu vidět za novinky. Neustále se spekuluje hlavně o pokračování či celkovém rebootu série Quake. Z loňských spekulací nakonec vzešla vylepšená verze prvního dílu spolu s vydáním na konzole. 

Určitě si přečtěte

Články odjinud