Mysel_1
8. června 2021 • 16:15

Dat o plastovem odpadu v oceanech je pomerne dost. Bohuzel se ale zneuzivaji k sikanovani Evropy nesmyslnymi zakazy plastovych brcek, misto aby se za mnohem mensich nakladu podarilo dostat aspon zrnko osvety do Asie, ktera za 99.99% toho svinciku stoji.

Ell
9. června 2021 • 8:58

Brčka jsou svinstvo, a k životu je absolutně nepotřebujeme. Snad proto se začínají dělat z papíru. Souhlasím s předchozím komentářem, nicméně všechno je to odpad jako odpad. A mě osobně velmi těší že zrovna spol. Razer bude s tímto pomáhat. Je to moje oblíbená značka, a třeba zrovna na jejich Razer Phone 2 nedám nikdy dopustit.

Mysel_1
9. června 2021 • 19:55

Tak to ja zase brcko tu a tam potrebuju. A plastove, ne ten papirovy hnus.
(Mimochodem oni je zakazali pribalovat i k tekute strave pro nemocne. To uz je fakt na bednu. Je to strava pro ty, kteri jinou nez tekutou stravu (uz) prijimat nedokazou. Lzickou je to ... spatne. :o( )

Ell
10. června 2021 • 8:31

Papírový hnus? Však nikdo tě to nenutí žrát. Si to plastový brko třeba třeba klidně někam nacpi ty frajere. A pacientům bude určitě u zádele jestli cucají z eko. papíru nebo ne, ty mají už jen vzhledem k povaze svého problému úplně jiný starosti. Prožíváš to akorát ty, chtělo by to už přejít na pevnou stravu, ty kosmonaute jeden.

Mysel_1
10. června 2021 • 17:18

Nejses ty nejakej drsnej? Kdybys takoveho pacienta videl, ono by te to preslo. Papirovej hnus proste zpusobuje zbytecne neprijemne problemy. A neresi zadny ekologicky problem. Resi jen libido gretenu.
Ale kdyz ti tyhle veci nedochazeji samy, je asi zbytecne ti to vysvetlovat. Mimochodem uz jsem potkal i bystrejsi ekoposuky. ;o)

Reakce pod tímto příspěvkem se už neodsazují.
Mysel_1
10. června 2021 • 17:21

PS: A k cemo to brcko obcas potrebuju ja sam, o tom ani nema smysl psat. Nepochopil bys to uz vubec.

Určitě si přečtěte

Články odjinud