..
8. prosince 2009 • 21:18

Hru jsem dohral, dost se mi libila (myslim kampan), souhlasim ze za zminku stoji rozhodne utek v Riu, na poprve uplne bezchybne.. a k tomu, ze na sebe vojaci krici - ono se to da i vyuzit (napriklad, kdyz pri utoku na dum krici "Tango in the basement!" , tak tam v te garazi opravdu nepritel je).
K pribehu nejake vyhrady nemam, a k te misi na letisti - nemusite po nikom strilet, staci chodit za Makarovem, a oni si to uz pokosi sami (ta cast pred prijezdem zasahovky), jinak ta pomala chuze mi dost vadila, kdyz jsem to musel opakovat kvuli smrti.

jarod72pm
2. prosince 2009 • 13:17

Původní engime od CoD2 ale vylepšený k hranicím možností DX9.0c
je to vidět i v reálu že postavy jsou propracované a blízké okolí má svou atmosféru.
Optimalizace textur a zpracování barev je na vysoké urovni a dá se říct že mnohdy překonává některé DX10 hry.
Tvůrci vyždímali z grafiky vše co se dalo a perfektní optimalizace má za následek to že to lze hrát i na starších PC a obraz tolik netrpí !(a děkujeme za ponechaný DX9 který stále má co nabídnout široké mase hráčů)
Veškeré změny hry přišli na přání gamerů kteří tuto hru hrájí denně a jsou to opravdoví fanoušci CoD série.
Dojem pak kazí pár rádoby chytrolínů co tuhle hru hráli a negativně popsali děj ,obraz,a jiné možnosti a efekty hry avšak to bohudík nejsou fanoušci CoD ale jen rýpalové kteří tu jsou pořád a všude.
Jako další díl nijak nevybočuje z hratelnosti a náročnosti a znovu jde k ruce všech hráčů i můj syn si liboval že hra je dobře hratelná a o to přeci šlo.
u Mě má 10/10 jako zatím hra roku 2009 k kategorii akce/MP.

jirka
2. prosince 2009 • 14:18

jojo svatá pravda

Zizi
2. prosince 2009 • 11:10

Autor píše:
"Absence dedikovaných serverů je poměrně bolestivá rána pro fanoušky MW2. Znamená to, že hra se dá hrát pouze na oficiálních serverech bez možnosti spustit svůj vlastní a nijak tedy nelze hru modifikovat"Sorry, ale to je (minimálně z velké části) blbost :-) realita je taková, že matchmaking určí jednoho hráče z lobby, který má (pokud možno) rychlou linku a otevřený NAT, a u něj spustí "server" (hráč se stane hostitelem hry) a ostatní se připojují k němu. Takže neexistuje nic takového jako "oficiální server", neexistuje prostě žádný "server", jen vždy po dobu hry je jeden hráč "hostitelem", a pokud se ten odpojí, hra se pokusí přenést hostitele na jiného hráče, pokud se jí to nepodaří (všichni ostatní mají restriktvní NATy), tak hra prostě "krachne" a vrátí se zpět do lobby (stalo se mi několikrát).No a pokud se změní hostitel v průběhu hry na někoho kdo má horší linku nebo je prostě dál (typicky "přeskok" z evropana na američana), tak vyskočí pingy a hra může začít lagovat (taky už jsem na to narazil, ale naštěstí je to jen vyjímečně).Výmluvy IW na to, že spuštění/údržba dedikovaných serverů je složité jsou jen výsměch. Doteď to vždycky šlo (navíc to nebylo vůbec složité). A hrát na serveru, o který se stará dobrý admin (jak z hlediska chování hráčů tak z hlediska ochrany proti cheatování) je vždy skvělý zážitek. Člověk si prostě našel "ty svoje" servery a hrál na nich. Toto s MW2 skončilo, a už několikrát jsem se znechuceně odpojoval ze hry, kde se různí hráči chovali proti mému přesvědčení (záměrný team killing kvalitních hráčů, nadávky, urážky a bezdůvodné osočování z cheatování apod.).Holt MW2 je sice skvělá hra, ale pro multiplayer zůstávám u MW1.

Michal Šodek
3. prosince 2009 • 20:27

Vypadá to, že se vyznáš.
To já jsem všude četl o IWnetu a ani mě nenapadlo, že to může znamenat něco jiného než oficiální sít serverů. Takže díky za vysvětlenou, příště budu vědět.Mně by absence dedikáčů obvykle taky dost vadila, ale zapnu to jednou za čas, takže ještě dýchám klidně.

Nextes
2. prosince 2009 • 9:38

Pro mne je ta hra zklamani. Mise jsou az priliz ruznorode, jiny vojak, jina jednotka, jine misto, pusobi to na mne neucelene. Samotny pribeh je otres/slatanina. A ac nejsem extra mekota, mise za teroristy, kde musis zabijet pri zemi se krcici civilisty jsem preskocil. (bohuzel az v jeji pulce) Co se tyka samotne naplne misi, tak to je vetsinou super a tezko by hra nasla premozitele, ale kdyz se to pospojuje dohrmady, tak huh.

Určitě si přečtěte

Články odjinud