killiaden09
3. července 2012 • 9:08

dobrý den mohl bych se zeptat jak mám spustit third age total war? mám ho nainstalovaný ale spustit nejde.

Steam účet
30. května 2009 • 22:26

Potřeboval bych poradit co je to steam účet, nějaká ochrana proti pirátům?
A hlavně jestli se dá stáhnout a jestli to nic nestojí. Chci si objednat Empire total war a trošku mi to vrtá hlavou. Předem díky za odpověd.

lojza
10. března 2009 • 10:48

Tak jsme to hrál dva večery a jsem trošku rozpačitý z AI během bitev. Pošlu oklikou jízdu na dělostřelce v pozadí, načež se CELÁ obléhací armáda sebere a začne honit můj jízdní oddíl po mapě! Další sranda je, že při šikovném rozmístění oddílů se mi nepřátelé naakumulují do jednoho bodu pod kopcem, kde se pak v křížové palbě víceméně nechají popravit.V případě navy - hlídejte si směr větru, tj. rychlost vaší lodi a ní spojenou manévrovatelnost, a palte na záď nepřátelské lodi. Pak se dá porazit skoro všechno, pokud jich není už moc.

Steam účet
31. května 2009 • 12:02

Ahoj, chtěl bych se tě zeptat, jak si stáhl Steam účet? Je to zdarma? Předem dík za odpověd.

vinc
5. března 2009 • 10:49

desna recenze...samy zvasty..recenzenti na tomhle webu spis kopiruji clanky z fansite a jinych magazinu nebo nejlepsi strategii resp. hru tohodle desetileti recenzoval nejaky priznivec counter striku ...

Petr Kolář
5. března 2009 • 11:23

Mohl bych vás poprosit o bližší vysvětlení? S radostí si přečtu konstruktivní kritiku a poučím se, co je podle vás špatně.

Tomáš Bouzek
5. března 2009 • 13:15

Podle mého názoru je recenze málo obsáhlá. Na druhou stranu jsem z ní pochopil i některá negativa, která na tiscali řečena vůbec nebyla! Bude to asi tím, že mají partnerský obchod!

Petr Kolář
5. března 2009 • 13:29

Děkuji za připomínku, snažil jsem se asi přespříliš o obecný pohled a nezacházel moc do detailů. Vycházím z možná mylné zkušenosti, že příliš dlouhý text si těžko kdo přečte, s výjimkou naprostých nadšenců pro danou hru. Tam mi ovšem přijde zbytečné ji rozpitvávat, neboť ji většinou už dávno hrají, takže v podstatě nebude můj článek žádným přínosem.
Je docela možné, že je můj pohled zkreslený, rozhodně jste mi poskytl další materiál k zamyšlení, díky za něj.

Tomáš Bouzek
5. března 2009 • 14:07

Mě by právě zajímal ten mikromanagement. Pro tuto hru byl použit v podstatě stejný engine jako pro Medieavl 2, ale mikromanagement měl být podrobně rozpracován. Zajímalo by mě co všechno je na mapě možno dělat. Dávám tedy námět na další upřesňující článek.

lerak
5. března 2009 • 15:38

Nějaký shrnutí na konec s plusy a mínusy hry. Takovejhle článek člověk za den zapomene, tak aby se stačilo kouknout a připoměl si co je na hře dobrý a špatný

Petr Kolář
5. března 2009 • 18:16

Děkuji za připomínku, ale domnívám se, že by to byl takový kočkopes. Plusy a mínusy jsou ve zkratce v tabulce vlevo nahoře, rozebrány v recenzi, dělat ještě něco mezi tím mi nepřijde jako ideální cesta. Ne, že bych to přímo zavrhl, ještě o tom budu přemýšlet.

Tomáš Bouzek
9. března 2009 • 23:17

Ty plusy a mínusy by měly být jasnou součástí každé recenze. Každopádně by měly být reálně, ne, že jako někomu nesedne období, ale třeba Steam ke hraní, bugy apod.

Reakce pod tímto příspěvkem se už neodsazují.
Petr Kolář
9. března 2009 • 23:33

Asi vás tak zcela nechápu. Domníval jsem se, že Světlé a temné stránky jsou součástí každé recenze.
Jinak je těžké říci, co je pro koho mínus, já třeba Steam velmi oceňuji, protože nemusím řešit nějaká média, spustím hru na libovolném počtu počítačů, což při střídání redakčních strojů a domácího miláčka ocením.

Tomáš Bouzek
10. března 2009 • 10:08

Na Steamu i lze cenit snad jen uživatelské přívětivosti. To, že když si něco koupím a oni mi odebírají veškerá vlastnická práva je nehoráznost! To, že nemusím dávat DVD do mechaniky není výhoda, ale SAMOZŘEJMOST. Pokud ho tam musím dávat, buď hru nekoupím vůbec nebo požaduji odpovídající cenu, která by této vadě(!) odpovídala. Každopádně největší chybou Steamu je nemožnost přeprodeje a neustálá špionáž mého počítače. Steam a hry na něj smozřejmě mám a nedávno se mi stalo, že z důvodu vytíženosti serveru se mi Team Fortress 2 nechtěla ani spustit. To jsou služby?

Petr Kolář
10. března 2009 • 10:23

Utíkáme od tématu, svůj názor na digitální distribuci jsem vyjádřil asi před týdnem v jedné z Ranních diskusí. Případně si ji můžete dohledat na mém doupěcím blogu (http://pettka.blog.doupe.cz/?p=10)
Vrátím se o kousek zpět, zajímal by mne váš názor na ony plusy a mínusy. Zda je podle vás tabulka po levé straně dostačující, nebo jak jste to přesně myslel.

Tomáš Bouzek
10. března 2009 • 10:36

Ta tabulka je malá a člověk ji i s hodnocením přehlédne. Všude je zvykem, že hned za článkem je velké číslo s hodnocením a někde, třeba v Polsku, i velmi precizní zhodnocení jednotlivých aspektů hry. Jedná se o rozsah od grafiky po typ ochrany! Co se týče plusů a mínusů měly by být výrazné a hned pod článkem. Velké zelené plus a velké červené mínus :-DDigitální distribuce je za současného stavu mor PC hraní, bohužel. Kdyby to bylo za pár korun, tak se to dá překousnout, ale za 1000 Kč? Ani náhodou se nenechám obírat o peníze a svá vlastnická práva.

.soul
16. března 2009 • 16:58

Já oceňuji hodnocení na horní straně vlevo. Když se mi nechce číst celá recenze (napřiklad právě u této hry, protože strategie nehraju), tak aspoň nemusim jezdit dolů a hledat, kde ty plusy a mínusy právě jsou. To, že je to na ostatních servrech jinak neznamená, že by to tak mělo být všude, já to mám rád tak jak to je. Jinak k té délce, je lepší číst kratkou, ale přesto informativní recenzi než dlouho a nudnou ( nebo stejně informativní, jako ta krátká). Nevim jak to je v tédle recenzi, nečet jsem, jen vyjadřuji svůj subjektnivní všeobecný názor ;-)

lojza
10. března 2009 • 10:42

Steam má snad offline verzi, ne? A co vám brání mít pro každou hru jinej login a tudíž možnost ji přeprodávat????

Tomáš Bouzek
10. března 2009 • 14:22

Offline verze nefunguje a přeprodávat jeden účet na jednu hru snad ani nelze. Zkoušel jste to? Poradíte jak na to?

Plešoun
4. března 2009 • 7:30

U tejhle hry mě vždycky zamrzí jedna věc - proč nikod nevydá podobnou strategii ze světla LOTRa? Když z něj vyjde strategie, tka jsme rádi když máme tři jednotky na obrazovce - přitom TW už roky ukazuje že se to dá udělat mnohem epičtější. Dobejvání Minas Tirith v takovýmhle zpracování by musela bejt lahůdka.

Hudsone
4. března 2009 • 8:11

Na medieval tusim je mod na rtk tak se potom koukni a stahni si to :)

mikeswine
4. března 2009 • 9:26

Chcete-li mod se světem Pána Prstenů,pak zadejte do Googlu Third Age Total War...Je určen pro Medieval 2 Kingdoms...Co se Empire týče...jen tak dál Creative Assembly...

dejf
28. dubna 2009 • 16:10

26.4 2009 vysla modifikace pro medieval total war2 s nazvem third age total war bezici na stejnem enginu je to asi presne to co hledas posilam odkaz na mod http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=253976

Určitě si přečtěte

Články odjinud