alice
29. listopadu 2007 • 21:34
alice
15. listopadu 2007 • 20:58

a hele..jde to i na PC?

Lenka Vlkova
16. listopadu 2007 • 13:54

Zatim zadne plany na vydani na PC nejsou... Takze nezbyva nez koupit PS 2, ktery uz ale klesl na vic nez sympatickou cenu.

PLATARI
24. září 2007 • 22:21

A co treba takovy Yourself Fitness? Sice jeste malinko narocnejsi na prostor, ale... nikdy bych neveril, jak se za hodinu "protahovani" clovek zpoti...

Robo
25. března 2007 • 12:11

Testoval som PS2 + Kinetic Combat, je to vynikajuce, doporucujem kazdemu.
Poriadne som sa pri tom zapotil, takze na zlepsenie kondicie je to super vec.

Chumbaba
10. listopadu 2006 • 9:41

Musím Lenku pochválit! Sám Hungga (hung gar) skoro tři roky cvičím a informace, včetně dlouhověkosti velmistra Lam Jo, jsou přesné. Těší mě, když si recenzent dá práci a něco o předmětu recenze zjistí .
Jen by mě zajímala jedna věc, kterou si moc nedovedu představit: přece v boji člověk bije a dívá se PŘED sebe. Ale na televizi se vidí z boku? A při hře mám televizi před sebou nebo po straně? Takže se vidím z boku, nepřítel je na TV vedle mě, ale reaguji, jako že je přede mnou? A dá se to?

Lenka Vlkova
11. listopadu 2006 • 11:23

Děkuji za pochvalu Samotnou mě zajímalo něco bližšího této odnoži Kung Fu, protože jsem o ní dříve neslyšela a napadlo mě, že by takové informace mohly zajímat i čtenáře.
Pokud jde o pohled - při trénování a minihrách stojí hráč čelem k televizi, ale při bojích stojí trochu našikmo (k televizi) - tudíž bojujete jako by nepřítel byl přímo před vámi.
Snažila jsem se najít nějaký demonstrující obrázek, ale bohužel se mi podařilo najít pouze nižší rozlišení - snad to z toho půjde poznat názorněji.
http://img222.imageshack.us/img222/2843/presentacioneyetoykinetlt7.jpg
 

Chumbaba
13. listopadu 2006 • 18:19

Tohle jsou stránky školy, kam chodím, informací o stylu je na stránkách dost.
http://hungga.org
Jestli je to proti etice fóra (reklama), tak můj příspěvek samozřejmě smažte.

Michal Jonáš
8. listopadu 2006 • 9:48

Přesně takovéto typy her či v tomto případě spíše cvičebních progamů,jsou pro mě více next-gen, než všechny tituly na Xbox 360 dohromady. Sony se jako jediná dnešní platforma nebojí vzít za hratelnost z úplně nové stránky. Naprosto sterilní typy her zejména na PC (střílečky, RPG, strategie a zase střílečky)Playstation 2 doslova bourá svým inovátorským přístupem. Zdá se mi daleko podnětnější vymyslet např. ovládání her novými a aktivními způsoby, než jen stále pilovat grafiku. A takovýchto počinů je na PS2 habaděj: na kamerku EyeToy Play, technologie přenášení obličeje do hry EyeToy Cameo, dále vynikající rodinné hříčky Buzz!, zpívání se Singstar, hlasové ovládání vojáků v sérii Socom a nebo neskutečně zábavné hraní na kytarku v Guitar Hero. To jsou pro mě ty správné herní inovace.

www.gamesblog.cz

Nate
7. listopadu 2006 • 22:32

pryč s Wii, tohle je ten správný přístroj. takovýhle hry se daj hrát skoro furt :) (stačí mít na to odvahu a trochu kondici :D )

MichaelJackie.S, MichaelJackie.S
7. listopadu 2006 • 10:31

Sice ta grafika toho chrámu mi nepřijde tak úžasná ale hra na procvičení si myslim že good! Jen ta kamerka a čočka budou asi pěkně drahé

Lenka Vlkova
7. listopadu 2006 • 15:59

Ceny kamerky bych se příliš nebála. U EyeToy Kinetic je verze s kamerkou pouze o dvě sta (přibližne) dražší než verze bez ní. Zatím sice nevím, jak to bude s druhým dílem, ale situace bude jistě podobná.

Určitě si přečtěte

Články odjinud