The Punisher
13. dubna 2006 • 13:44

Víš co, ty recenzante? Komentovat umí každej!!! Bez úvodního masakru by to nebyl Punisher... Jdi se vycpat, komentátore! Kritizovat umí každej!!!!

o.T.c
25. března 2005 • 15:39

Myslím, že by bylo dobré vzít v potaz realitu, že takřka všechny komiksové předělávky trpí nedostatečnou kvalitou. Koukněme se na Spider-Mana. Chabé hlášky, slabé herecké výkony... vždť to, co se děje s filmovým průmyslem teď, je naprostá katastrofa.
To jsem se ještě nezmínil o přicházející pseudopecce Constantine. Opět se jedná o film na základě komiksu. Navíc s Keanu Reevsem. Nejen, že se původně komiks jmenuje Hellraiser, ale hlavní hrdina je blonďák. To si ale nechám na jindy.
Můj osobní názor je: Prodat film, dokud je v kinech (75% výdělku společností) a pak, až vyjde na dvd, ho zdrbat tak, že se nad tím pozastaví každý rozumný člověk. Tento paradox názorů ho pak domutí so onen film na DVD půjčit (u majetnějších koupit), aby zjistil, kde leží pravda.
Tento film si zaslouží své hodnocení, stejně jako ostatní jiné filmy. ALE PROČ JE V KINECH VYCHVALOVANÝ A NA DVD JE ZATRACOVANÝ???

LO
22. června 2005 • 17:40

Poznámka k (podle mě perfektnímu) filmu Constantine - komiks se jmenuje Hellblazer (Constantine je hlavní hrdina) a film se tak nejmenuje právě kvůli podobnosti se slavou sérií Hellraiser. A to že Constantine je blonďák - špatné adaptace doplácejí právě na lpění na formalitách.
A že nejsou kvalitní komiksové adaptace? Co X-men, Hellboy, nově třeba Sin city? To jsou jedny z mých nejoblíbenějších filmů...

Bin Ladin
19. března 2005 • 12:51

Copak filmová recenze na herním webu, to přece nevadí, ale ten film si nezaslouží takovou reklamu jakou má. Prostě je to ptákovina, klasický amerikánský film. Jeden týpek vymlátí půlku světa... a žijí tam dodnes!!

Jméno a příjmení:
23. prosince 2004 • 20:11

a co dela na hernim webu filmova recenze?

4785463269518
30. června 2005 • 11:18

taky by mě zajímalo co tady ty filmy dělají, když už je sem daly, at sou taky na stáhnutí a at je jich tu víc.

Určitě si přečtěte

Články odjinud