Michelin888
6. března 2007 • 16:09

Prosím,neviete kde by som zohnal češtinu na Forgotten Realms-Demon Stone.Som v koncoch.Please help!!!
michelin2@post.sk

g4ndy
6. března 2007 • 19:52

ahoj, s cim si nevis rady? ja sem to hral uz pred nejakou tou dobou, mozna si ale vzpomenu na reseni

Darkone
17. ledna 2005 • 12:46

Prosim? Jak mohl nekdo o tehle hre prohlasit, ze je to RPG?!

Tahle je cista akce a navic jeste tupa akce. Srovnani s Golden Axe mi prijde spravne, ale rekl by snad nekdo o GOLDEN AXE ze je to RPG?

Diablo je akcni RPG, Sacred je akci RPG.

Return of the King je akce, FR: Demon Stone je akce.

Nerikam, ze je to spatna hra, ale kdyz jsem si v hlavicce precetl, ze Demon Stone je RPG, jakobych dostal facku. To je jako rict, ze The Sims je adventura.

 

Jirka Mataj
17. ledna 2005 • 17:57

Demon Stone obsahuje na tupou akci pořád ještě dost RPG prvků, díky kterým se o něm dá prohlásit, že je to akční RPG (i když to rpg, jak jsem říkal, se musí číst hodně potichu). Ten perex je pravda trochu zavádějící, ale v recenzi čtenář nalezne odpovědí, jak že na tom Demon Stone ve vztahu k RPG je. Nechtěl jsem nikomu dávat facky, takže proniň.

Merlkir
17. ledna 2005 • 7:27

Pžišlo mi to jako vykradený ROTK s horším ovládáním. Kdyby mi to tak nesekalo (konfiguraci mám spíš o něco lepší než testovací= nechápu..), tak bych si to i zahrál...

Jirka Mataj
17. ledna 2005 • 9:44

Zkusil si nastavit nejhorší detaily + vypnout stiny spolu s HW Pixel a Vertex Shaderem? Kdyžtak napiš jakou máš přesně konfiguraci.

ROTK je zase vkyradený Two Towers a Two Towers zase vykradený třebas Die by the Sword... tak by se dalo pokračovat až kamsi do herního pravěku. Demon Stone prostě není novými myšlenkami nabitá hra a ani to o ni nikde nikdo netvrdí.

Ovládání mi přišlo v pohodě, i když - jak jsem se zmiňoval - je lepší hrát hru s gamepadem. Konzole hold vládnou tomuto žánru.

Merlkir
17. ledna 2005 • 10:33

Mám Bartona 2800+ myslím, 1 GB ram, GF FX 5600...

Hodil jsem si tam nějaké zhruba střední detaily a hlavně ingame videa cukaly jak prase, přitom to vypadá mnohem hůř než třeba ten ROTK, který jede na max krásně...

S tou podobností, přišlo mi to jako by změnili design postav a menu, jinak ovládání je identické (akorát má o jeden útok míň..).

Jirka Mataj
17. ledna 2005 • 17:40

Tak to nechápu proč se ti to seká. Možná máš v nastavení u grafické karty (plocha-vlastnosti atd.) zapnutý antialiasing nebo tak něco. Autoři vyžadují aby byly všechny nastavení grafické karty na výchozích hodnotách, jinak to může dělat ve hře rotiku.

Určitě si přečtěte

Články odjinud