agnus
13. května 2005 • 16:56

Hi, no podla informacii, ktore si podal, tak ho historii II. SV toho vies dost malo, ale nevadi podstatna je recenzia. Odporucam, ked zachadzas do historie, tak si skus nejake knihy najprv precitat...
 
T.

Martin_Demiger, Martin_Demiger
13. května 2005 • 17:04

Je pravda, že historie není zrovna můj koníček, ale neco málo jsem dokázal pochytit i ve škole

Co konkretne je mysleno tím "no podla informacii, ktoré si podal"?

Omlouvám se, možná jsem fakt strelil mimo mísu, ale pripadlo mi lepší vylíčit to nějak zajímavěji, než jen stáhnout na nějaké stránce o historii suchý text, ve kterém by bylo vylíčeno co a jak

Rudidlo, Rudidlo
16. května 2005 • 22:06

>Ani to však ruskou povahu nezlomilo; místní totiž čekali na zimu, kdy byla jejich jediná šance Němce porazit.
Oni na nic nečekali - jim nic jiného nezbylo.

>Sověti odřízli přeživší nepřátele od zásobování a nechali je doslova a do písmene vymrznout.
Sověti odřízli němce u Stalingradu, ale ani před tím se tomu "zásobování" říkat nedalo. Německá armáda měla vlivem prodloužení zásobovacích tras takové zpoždění zásobovacích transportů, že cca 50 km před Stalingradem stály německé jednotky téměř bez nafty a munice. Tu měly jen na jeden útok - a ten musel být úspěšný.

aha
20. října 2007 • 3:31

Njn,německá propaganda funguje až do dnes.Největší problem rusů byla neloajalita ke své zemi.Ve chvíli kdy se pro ně z nějaké války kdy je osvobozovali nměci stala Velká Vlastenecká valka se hodně změnilo.

V době kdy němci měli na začátku ruskýho tažení technicky horší tanky než rusové vyhrávali,ve chvíli kdy nadsadili lepší tanky v roce 42/43 a rusové začli bojovat za vlast jim ani lepší tanky nepomohli.

Solidní západní historicky uznával že rusové němce neporazili kvantitou ale že vtom bylo i něco víc.

Ohánět se ruskou zimou je nesmysl.To nebudu rozebírat.Podstatný je že Hitler si naplánoval válku tak aby jí vyhrál do dvou měsíců a uděla vše proto aby se tajk stalo,včetně zákeřnýho útoku bez vyhlášení války,ta začala 22. června 1941 a čekalo se, že v září bude konec.A v srpnu 1941 v rusku nesněžilo .-) takže němci to mohli stihnout.

magnum
13. května 2005 • 11:44

Poslouchat hudbu při hraní realtime strategie(válečné)je,mírně řečeno ,podivné.Vždyť zvukový doprovod je jednou
z nejdůležitějších informací o momentální situaci.Pouze v některých hrách lze podle (započatého typu)hudebního
doprovodu odvodit momentální stav situace(Sudden strike):-o

TDW
11. května 2005 • 23:44

ona se málokdy hodí. nejlepší muziku měl Red baron a to jsem měl jenom demo a pamatuju si ji dodnes
tramtarara ratata tramtarara ratata tramtarara ratata tampi dimpi pa lac lac ta da da da lac lac je je tramtarara ratata dimpi dimpi dam :) Nebo eaw. Já osobně poslouchám ke šturmovikovi alexandrovce anebo ruské lidovky na kazetě. Vstávaj strana agrónaja vstávaj na směrtný boj fašistickej síla vzdoraja - rusky neumím,prevést to na MP-3 taky ne. A když tuhle byl koncert pro veterány a ten ruský zpěvák tam rozpálil kaťušu hodil jsem za hlavu fakta o stalinovi a rudé hvězdě přivřel oči a viděl jak ti hitlerčíci proradní v hrůze padají z matky Rusi až se jim od bot práší... Jestli tam dali místo takovýchto věcí rock no tak nazdar, ten tam sedne pěkně blbě-no, nesedne tam vůbec. Myslím že hráč her z východní fronty (aj západní) by měl být vybaven patřičnou zásobou dobové hudby by necitlivost vývojářů doladil k obrazu svému. hezké hraní stálingrádu a šturma a vůbec všech dobrých her. Ono to na tom východě bylo pěkně hnusné (akorát mám pocit že se na to někdy radši zapomíná a člověk má někdy pocit že válku vyhráli akorát amíci-nic proti amíkům).

David
11. května 2005 • 19:26

Taková pěkná rezenze k výročí konce války. Se mi líbí, že na rozdíl od okázalých vojenských přehlídek na Rudém náměstí jde autor rovnou na věc :)
 
Doupě rulezzz!!!!

Hugo.Milhaus
11. května 2005 • 14:51

tak to je teda slabý,že jednotky,které jsou  někam přesouvány nezahájí automaticky boj,když narazí na nepřítele..To už uměl i Sudden Strike..hlavně u tanků je to bezpodmínečně nutné..a osádka vozidel?? nic nového,viz starý Sudden strike..prázdný tank nejede a nejede
Hugo.Milhaus

Lufer
17. května 2005 • 12:40

Seš asi debílek kterej si neumí přečíst tlačítka ve hře. Tato funkce je normálně dostupná pro všechny jednotky který můžou střílet. Myslim si že je to klávesa A.

Určitě si přečtěte

Články odjinud