Radu
26. 9. 2008 • 14:47

Ať jsem hledal jak jsem hledal, prostě jsem tam onen Hotseat mod nenašel. Moh by mi prosím někdo písnout mail, kde to tam je?

lahvi
17. 4. 2009 • 12:09

asi mi za ten dotaz utrhnete hlavu, ale jde to hrat bez toho zakladniho titulu Medieval 2...?

Hroch
2. 3. 2010 • 15:00

Hlavu netrhám, nedá 😁

Mike
19. 9. 2007 • 23:19

To že tam žádné nejsou není až tak pravda ;) V křižácké kampani Saladin,Richard Lví Srdce,Filip II,Manuel Comemnus,Nur ad-Din mají každý nějakou schopnost.Při boji je to ikonka místo lesního rohu,kterou má velitel na svolání prchajících jednotek ;).Najdeš to i v manuálu u křižácké kampaně.

Elendark
20. 9. 2007 • 8:30

Pravda, pravda. Tyhle schopnosti tam skutečně jsou, při záběru jaký datadisk skýtá mi prostě proklouzly mezi prsty a jen jsem čekal kdo se první ozve :). Sypu si popel na hlavu a odcházím nepovšimnut na smetiště recenzentů :). Pravda vyšla najevo a stigmata mi už barví ruce, v dálce na kopci už někdo vztyčil kříž. Mno, ale co si budem vykládat, mohlo jich být víc a přibývat systémem traitů, jako ostatní velitelské výhody a nevýhody. O absenci v jiných kampaních nemluvě.

Mike
20. 9. 2007 • 16:20

Nic si z toho nedělej ;) Hraju teď křižáky za Jeruzalémské Království a Richardovo Lví srdce jsem ještě nepoužil :/ A to jsem sním už pár bitev vyhrál.

Určitě si přečtěte

Články odjinud