Tony Hawk´s Pro Skater 1+2

Tony Hawk´s Pro Skater 1+2

Tony Hawk´s Pro Skater 1+2

Tony Hawk´s Pro Skater 1+2

 Tony Hawk´s Pro Skater 1+2:  Pro vývojáře bylo hlavní výzvou ovládání. V dobách, kdy první díl vznikal, ani neexistoval ovladač s analogovými páčkami. Stejný dojem z hraní museli převést i na moderní platformy, a to se jim zcela jistě povedlo. Bude to mimo jiné tím, že použili část kódu pro jízdní model z původní verze.

Tony Hawk´s Pro Skater 1+2: Pro vývojáře bylo hlavní výzvou ovládání. V dobách, kdy první díl vznikal, ani neexistoval ovladač s analogovými páčkami. Stejný dojem z hraní museli převést i na moderní platformy, a to se jim zcela jistě povedlo. Bude to mimo jiné tím, že použili část kódu pro jízdní model z původní verze.

Tony Hawk´s Pro Skater 1+2

Tony Hawk´s Pro Skater 1+2

Tony Hawk´s Pro Skater 1+2

Tony Hawk´s Pro Skater 1+2

 Tony Hawk´s Pro Skater 1+2:  Dopadlo to na výbornou a jsou to zkrátka ty staré dobré arkády, jaké známe z původního PlayStationu. Stejné arény, a hlavně stejný styl. Na prkně se můžete projet i s několika nováčky. V parádně vypadajících arénách na pozadí hraje vynikající hudba. 

Tony Hawk´s Pro Skater 1+2: Dopadlo to na výbornou a jsou to zkrátka ty staré dobré arkády, jaké známe z původního PlayStationu. Stejné arény, a hlavně stejný styl. Na prkně se můžete projet i s několika nováčky. V parádně vypadajících arénách na pozadí hraje vynikající hudba. 

 Tony Hawk´s Pro Skater 1+2 (1 300 Kč):  Letos se Tony Hawk dal opět dohromady s Activisionem a společně se studiem Vicarious Vision přišel s předělávkou prvních dvou dílů série, které jsou považovány za to nejlepší. 

Tony Hawk´s Pro Skater 1+2 (1 300 Kč): Letos se Tony Hawk dal opět dohromady s Activisionem a společně se studiem Vicarious Vision přišel s předělávkou prvních dvou dílů série, které jsou považovány za to nejlepší. 

Tony Hawk´s Pro Skater 1+2

Tony Hawk´s Pro Skater 1+2

14
Fotogalerie

Remake Tony Hawka se dočká verzí pro next-gen konzole a Switch

Activision připravilo potěšující novinku pro všechny milovníky Tony Hawka.

Přepracovaná verze kultovní skejťácké hry Tony Hawk´s Pro Skater 1+2 chystá next-gen upgrade, který hru vizuálně posune ještě o kousek dále. Kromě něj se navíc dočkají možnosti zajezdit si v divokém stylu na prkně také majitelé konzolí Nintendo Switch. 

Upgrade pro novou generaci konzolí slibuje režim sto dvaceti snímků za vteřinu i možnost zahrát si ve 4K na šedesát fps. Kromě tohoto celkem klasického způsobu upgradu pro nové konzole nabídne také vylepšené zobrazování stínů, odrazů a odlesků. Vylepšení však nebude zdarma. Takové nabídky se dočkají pouze majitelé deluxe edice. Pokud máte pouze základní verzi hry, za vylepšené vizuální zpracování připlatíte deset dolarů, tedy asi dvě stě padesát korun. 

PS5 a Xbox Series X/S upgrade pro Tony Hawk´s Pro Skater 1 + 2 dorazí  26.března letošního roku. Datum verze pro Nintendo Switch má potom být oznámeno v průběhu letošního roku. 

Určitě si přečtěte

Články odjinud