kuba
1. dubna 2013 • 9:19

resident evil 2 je dobrej možna bude resident evil 2 a resident evil 3 nemesis remake na pc na youtobe jsem videl comming soon 2015

jiřík
1. února 2008 • 19:46

nevím, co to, ale nejde mi resident evil uložit. Sice se sejfnu u psacího stroje, ale když jsem v pr... a chci se nahrát tak je sejf v trapu, help me někdo

torenxx
6. května 2008 • 6:59

máš tuhle hru mám o ní moc zájem. možná bych věděl jak by ti šli ukldat pozice.
napiš jak z tou hrou ok ? torenxx@seznam.cz

jarde
3. května 2006 • 18:04

Čus lidi, schánim češtinu na tuhle super hru. nemáte někdo? dík (j.o.i.n.t@seznam.cz)

Roman
25. března 2002 • 11:10

Zdravím všetkych hračov RE!!!
Ja som tiež prešiel všetky diely RE,ktore vyšli na PSX a vôbec to neľutujem.Je to ta najlepšia séria,aká kedz vyšla.Podľa mňa je najlepšia časť celej série RE2...a to preto lebo má perfektnú atmosféru a super dej.Síce RE1 je tiež super,ale mne sa viac páči RE2.RE3 je po grafickej stránke najlepšia z celej série ale tým,že sa dej odohráva v meste,chýba v tejto časti ,,pocit strachu".Už to nieje taký nervák ako v predchadzajucich dieloch...a moc na tom nezmeni ani NEMESIS.

Alenka
25. března 2002 • 11:10

Ahojky...jen bych se chtěla zmínit, ze Resident evil 2, a ne jen dvojka, ale také i ostatní díly(Re1,Re3:nemesis)jsou absolutně perfektní hry s dokonalým příběhem.Já jsem udělala všechny 4 díly(které vyšly pro sony playstation)do konce a ničeho nelituji.Je to docela zvláštní (na hru), ale u Re2, když Ada Wong padala z toho mostu,( ve vědomí že je Leon do ní zamilovaný)jsem se rozbrečela.Tuto hru bych ráda doporučila všem, kteří mají rádi ve hrách strach a napětí.

m
25. března 2002 • 11:10

Pokud se Ti RE série tak líbí, rozhodně si najdi Dino Crisis 2 od stejného týmu (určitě lepší, než RE3 - viz. recenze) a pokud se chceš DOOPRAVDY BÁT, tak je rozhodně povinný Silent Hill, nejlepší horror, jaký kdy ve světě videoher existoval:)

Squall
25. března 2002 • 11:10

Hele, Dino Cisis 2 zrovna není nejlepší hra, která by se ještě k tomu dala řadit k takovému velikánu, jako je série Resident Evil!
Raději si kup pleja dvojku a na něj v nejbližší době (1/2 roku až 5 let :-)) vyjde další ten kousek série!
Jedno slovíčko k residentu:
Podle mě, nevím jak ty, je nejlepší jednička! Ten příběh, ta grafika (prerenderované lokace - to všude okolo), TA ATMOSFÉRA!!! U téhle hry jsem prožil své nejstrašnější okamžiky svého života!!!
Čau

Radek Gajdošík
25. března 2002 • 11:10

Je Fakt, že RE2 má nějaký ty malý chyby, ale to nemění fakt, že je to ta nejlepší hra kterou jsem kdy hrál. Provázanost příběhu obou CD, propojenost filmu a hry, to mě fakt dostalo!!!! Já bych tomu dal pětku.

Určitě si přečtěte

Články odjinud