Riot pomáhal s tvorbou e-sportvové epizody Simpsonových

Riot pomáhal s tvorbou e-sportvové epizody Simpsonových

Simpsonovi si posvítí na počítačové sporty a na pomoc si přizvali tvůrce League of Legends, tak snad to bude stát za to.

Simpsonovi se vrhají do světa e-sportu. Ne že by zakládali vlastní tým, ale aspoň vydávají epizodu, ve které bude hraní na počítači mít hlavní roli. Aby se předešlo nepřesnostem a nedostatkům, povolali si navíc na pomoc tým z Riotu, který má na starosti jednu z největších e-sportových ikon - League of Legends. Zapojil se i legendární komentátor David Phreak Turley.

V nové epizodě se Bart začne vyžívat v počítačových hrách natolik, že se dostane mezi jejich špičku a Homer má být jeho koučem. Proti všemu se potom postaví Líza, ale její snaha dostat oba zpět do reálného světa přinese spíše chaos. Nepůjde zdaleka o první epizodu některého ze seriálů, kde by hraní na počítači mělo hlavní roli. Vzpomeňme třeba na South Park a dnes již legendární Make love not Warcraft. V poslední době se přímo na e-sport zaměřily seriál 7 Days Out či série Explained, která se snaží objasňovat nejrůznější jevy. 

Určitě si přečtěte

Články odjinud