Rockstar ukázal RDR2 zaměstnancům GameStopu, demo je skoro uspalo

Rockstar ukázal RDR2 zaměstnancům GameStopu, demo je skoro uspalo

Rockstar se chtěl předvést. Nešlo to ale úplně podle plánu.

GameStop pořádal velkou konferenci, na které se měli zaměstnanci dozvědět spoustu podrobností o velkých hrách na nadcházející rok. Rockstar se zapojil tím, že nabídl demo svojí očekávané westernové akce. Reakcím se ale nejspíš nestačil divit.

Nešťastná volba obsahu dema

Někteří ze zaměstnanců vzali útokem Reddit a názory na hru nebyly zrovna nadšené. Stěžovali si hlavně na to, že dvacetiminutová ukázka se až příliš soustředila na detaily herního světa a nabídla pramálo akce.

"Málem jsem u toho usnul," psal jeden z uživatelů. "Hra vypadala skvěle, ale to, co vybrali na ukázku dvaceti minut? Hodně nudné, rozhodně ne to, co byste chtěli ukázat lidem, abyste je pořádně nahypovali na hru," kvitoval další. Někteří prý dokonce doopravdy usnuli. Omlouvá to fakt, že Red Dead Redemption 2 bylo úplně poslední, co se dostalo zaměstnancům před jejich zrak a byli tak už zřejmě dost unavení.

Naděje nezhasíná

Neberme to zase ale úplně tragicky. Na demo se objevily i pozitivní ohlasy. Nejzajímavější prý byla bankovní loupež, při které budete mít různé možnosti, jak k jejímu provedení přistoupit v závislosti na tom, jak moc chcete být féroví, nebo naopak grázlové. I když být čestný při bankovní loupeži zní asi jako být opilý na setkání anonymních alkoholiků, každý z nás by občas radši rukojmí neodpravil, nebo napáchal co nejméně škod.

Něco z toho, co viděli zaměstnanci GameStopu bychom už brzy mohli vidět i my v novém gameplay traileru, který má dorazit už brzy. Red Dead Redemption má pozici nejočekávanější hry podzimu a vychází už 26. října na PS4 a Xbox One. Půjde jenom o planý poplach, nebo tvrdou realitu, která smete potenciální hit od Rockstaru do zapomnění herního světa?

Určitě si přečtěte

Články odjinud