Rocksteady potvrzuje odklad Suicide Squad. Ligu spravedlnosti zabijeme až v únoru 2024

Rocksteady potvrzuje odklad Suicide Squad. Ligu spravedlnosti zabijeme až v únoru 2024

Už minulý měsíc se objevily informace z neoficiálních zdrojů ohledně toho, že tým ve studiu Rocksteady už nepočítá s tím, že jejich Suicide Squad: Kill the Justice League vyjde v květnu. Dnes už máme jasno, odklad potvrdilo přímo studio na svých sociálních sítích s tím, že udělali těžké, ale potřebné rozhodnutí, které jim pomůže k tomu, aby jejich hra byla v co nejvyšší možné kvalitě. Novým datem vydání je tak
2. únor 2024.

Na rozdíl od ostatních odkladů poslední doby, které byly v řádu týdnů nebo nižších měsíců, je to tentokrát pořádný skok. Spekulace ohledně toho, že je to reakce na negativní ohlasy během nedávné ukázky z hraní, podle novináře Jasona Schreiera ale nejsou na místě. Čas navíc si studio vzalo proto, aby hru opravdu dotáhlo do konce. O přestavění základů hry se nedá vůbec mluvit. 

Určitě vás stejně jako nás mrzí, jak to momentálně s prací studia Rocksteady vypadá. Po výtečném Batman: Arkham Knight (pokud nemluvíme o PC verzi při vydání) dojde k vydání novinky od tohoto týmu po téměř devíti letech a únorová ukázka nás rozhodně nepřesvědčila o tom, že tuto formu Suicide Squad chceme. Stát se ještě může cokoliv, ale obavy z toho, že půjde o další superhrdinský průšvih, přetrvávají.

Určitě si přečtěte

Články odjinud