Rozšíření pro Horizon: Forbidden West odhaluje novou společnici Aloy, která se vyrovná jejím schopnostem

Rozšíření pro Horizon: Forbidden West odhaluje novou společnici Aloy, která se vyrovná jejím schopnostem

Už tento týden se v rozšíření Burning Shores podíváme, jak v postapokalyptickém světě Horizonu vypadá Los Angeles. Kvůli silné sopečné aktivitě se z tohoto území stalo rozžhavené souostroví, kam Aloy zamíří hned po událostech hlavní hry. V launch traileru ukázali tvůrci pár nových záběrů včetně Seyky, která bude dělat Aloy v tomto rozšíření společnost. Nutno připomenout, že rozšíření vyjde jen pro PlayStation 5.

Abyste se do nového příběhu mohli pustit, musíte mít dokončenou celou základní dějovou linku. Pak už se můžete vydat řešit další nebezpečí, které může ohrozit všechny kmeny včetně Quenu, do kterého spadá právě i Seyka. Ta má být velmi odlišným charakterem oproti postavám, se kterými jsme se zatím setkali. Svými bojovými schopnostmi se dokáže Aloy vyrovnat. Zároveň má ale za sebou podporu svého kmene, zatímco naše hlavní hrdinka je stále většinu času samotářka. 

V delším videu se můžete podívat na útržky z nahrávání motion capture. Seyku ztvární Kylie Liya Page, pro kterou to byla první zkušenost s herectvím v tomto stylu. Nejen ona prozrazuje více o celkové dynamice, která bude mezi ní a Aloy panovat. A očividně se ne vždy budou svými názory shodovat.

Určitě si přečtěte

Články odjinud