Petr Novák
12. března 2004 • 12:39

Hodnocení časopisů nestojí v poslední době za nic. Většinou jen suchý výčet obsahu časopisu (většinou převzatý - i z chybami - z webu příslušného časopisu), chybí nějaké hlubší hodnocení a kritika. Změnu recenzentů a rozdělení časopisů mezi více autorů považuji jednoznačně za krok zpět.

Petrex
15. února 2004 • 23:33

No vida - a já si říkal, proč je igelitový obal mnou zakoupeného časopisu protržený. Nějaký zlodějíček (kradl v Globusu Brno) má teď moji klíčenku, tak mu přeji ať si ji užije ve zdraví! Ještě že alespoň DVD mi nechal.

To Galaxy: každý má právo na svůj názor, ale s tím tvým musím ZÁSADNĚ nesouhlasit - nový design se mi líbí a ani články mi nepřišly nijak ubohé.

Galaxy
13. února 2004 • 18:49

Nechtel bych nekoho urazit, ale nove SCORE, tak to je, vazeni, fakt hnus. Design je naposto mizernej (jestli ma takhle vypdat design 21. stoleti, tak to neni moc ruzova vyhlidka) - sice se roztahl text, ale jinak na koukani je to fakt humus. I prvni Exculibur nebo prvni Scoratka mely zajimavejsi face. Clanky jsou tradicne mizerny, informacni hodnota zadna, hlavne, ze ze se sebe snazi vsichni redaktori vysoukat "super cool forky" - bohuzel se jim to vubec nedari a chudak ctenar si tak pripada jako mezi bandou priblblych hovad, kteri se nejakym dosti podivnym zpusobem dostali k rizeni herniho magazinu. Kultura, tak to je asi vrchol - kvalitou odpovida discmanu 14-letyho kluka, ktery se rozhodl po studii HTML dat dohromady vlastni casak. A tabulky hodnoceni s obrovskym bilym cislem uprostred cerveneho ramecku? Darmo mluvit, z tohohle by se udelalo blbe i barvoslepymu. SCORE ma mozna 145 stran a lesklou obalku, ale vnitrek - vnitrek je shnily az do morku kosti. Nerikam, ze je Level bez chyb, ale jestli ma byt tohle konkurence, tak se nam asi na poradnou chvili evoluce tistenych magazinu zastavi.

Mlaskal
12. února 2004 • 7:11

Jaká klíčenka? Ta u Score není. Je tam pouze PŘÍVĚŠEK na klíče s logem časopisu, klíčenka je pouzdro, kam se schovávají klíče.

Jiří Černý (George)
12. února 2004 • 14:35

Bohuzel s Vami nesouhlasim, tohoto terminu se dnes bezne pouziva v obou vyznamech a spousta firem prodava "privesky na klice" prave pod inkriminovanym nazvem (treba takove ty s tou LED diodou . Pouzil jsem v textu obou vyrazu umyslne, abych se nemusel opakovat. Pokud by se Vam to stale nezdalo, staci nahlednout na oficialni web Score, kde je hned na titulni strane tentyz termin, eventualne ho zadat do nektereho z vyhledavacu.

Určitě si přečtěte

Články odjinud