Diwiak
28. února 2016 • 19:32

seria, v ktorej som stravil veeeeeeela casu.. 1tka s realistic mod na najvyssiu obtiaznost ma bavila asi najviac. 2ka slabsia, 3ka skvela, 4ka uz len kopia. ked bude cas dam aj primal :-P
zase sa nam opakuje ze kazdy druhy diel je dobry??

Ell
26. února 2016 • 14:58

Nemáte tady vynikající Far Cry : Instincts Predator který je exkluzivně pro Xbox 360 vy chytráci.
Než příště uděláte další článek zjistěte si pořádně o čem vlastně chcete psát.
Tahle verze hry Far Cry je jak už jsem psal je jen pro Xbox 360 s tím, že jde o rozšířenou, upravenou verzi původního prvního dílu. Jack Carver má v tomto dílu zvláštní schopnosti které samotný hráč v průběhu hry používá aby všemožnými způsoby vyzrál nad nepřáteli.
Hra obsahuje 2 příběhové kampaně, každá má svůj vlastní příběh i inovace. V první kampani nazývané Instincts se v průběhu hry teprve učíte, a postupně získáváte všechny schopnosti. V druhé kampani nazývané Evolution máte všechny schopnosti už od začátku.
Jen pro příklad, můžete např. skákat do solidních výšek, na střechy chatek, budov a podobně, lezete dokonce i po skalách nebo po vegetaci která přerůstá přes okraje skal, když využíváte vaše schopnosti jste celkově rychlejší, mrštnější, stane se z vás v podstatě divoké zvíře utržené z řetězu.
V bezprostřední blízkosti máte možnost zaútočit na nepřítele tvrdým úderem kterým ho doslova pošlete o několik metrů dál, a to jak vzduchem tak vzdáleností, skutečně. . nepřátelé poté dostávají takové bomby, že jejich těla z hrůzným a křičícím projevem doslova vymršťujete do všech stran.
Můžete dokonce i použít zvláštní druh vidění, který vám pomáhá stopovat nepřátele podle zápachu který nepřátelé vytvářejí svým pohybem v trávě a porostu. Navíc už jen díky tomuto vidění které je jednou z vašich hlavních schopností pozoruje nepřátele, tedy pokud chcete jako tepelné objekty zvlášť zvýrazněné podobně tak jak je vidí filmový Predátor.
Můžete také odtrhnout jakýkoliv těžký kulomet ze svého podstavce a nemilosrdně ho použít proti davu blížících se nepřátel. Snad také stojí za zmínění že v tomto Far Cry dokonce používáte i pasti a různé nástrahy.
Na kmeny stromů můžete upevnit napnutou větev s ostny která funguje jako nastražená past, do trávy nebo kamkoliv na zem můžete pokládat i výbušné miny. Poté už jen stačí hodit směrem k nepříteli kámen (kterých máte neomezeně) a o zábavu je postaráno. Co se granátů a inventáře, zbraní týče, jsou zde granáty, zápalné láhve, výbušniny na dálkový spínač, většinu zbraní můžete uchopit do dvou rukou zároveň, tedy duálně např. dvě pistole, dva samopaly.
Mezi zbraněmi je dokonce vyskytuje i domorodá foukačka, naplníte ji šipkou, uchopíte mezi prsty a zprudka vydechnete. . tichá, spolehlivá, přesná zbraň která dokáže solidně polechtat.
Pokud bych měl komentovat pohyb, jedná se asi o klasiku jako ve všech ostatních Far Cry hrách, můžete se krčit, plazit. . když se plazíte, můžete se dokonce i přetočit na záda a střílet třeba do podlahy pod kterou právě ležíte, můžete i potichu zneškodnit nepřítele ze zad, když o vás zrovna neví.
Nakonec bych jen dodal, že v tomto Far Cry máte i znázorněné množství kyslíku které se rovněž počítá také jako množství vaší energie čerpané při sprintu. Hra rovněž obsahuje i perfektní editor ostatně jako každý Far Cry ve kterém si můžete vytvořit vlastní mapu. Samozřejmostí a třešničkou na dortu na konec jsou snad už jen samotná vozidla, všemožné čluny, lodě, vznášedla, džípy, čtyřkolky nebo auta, dokonce nechybí samo sebou ani rogalo.
Pro ty z vás které bude šokovat grafika této hry, jedná se o jednu z vůbec prvních her pro Xbox 360 takže nějaká ta soustrast by byla opravdu na místě, a navíc ti z vás kteří řeší grafiku tak jako když se pitvají nějaké rádoby laboratorní exkrementy to v hlavě stejně nemají v pořádku, pokud neoceňujete alespoň inovativní stránku této hry tak potom už nemám co více k tomu dodat, dnešní lidé totiž už pomalu degenerují a neváží si absolutně ničeho. Mimochodem, perfektní grafiku mám taky rád, ale nesedám si z ní na zadek.Zde je odkaz. Pro ty z vás kterým snad kvůli horší grafice nevytečou oči z důlků v hlavě vřele doporučuji, podívejte se. .
https://www.youtube.com/watch...

Ell
26. února 2016 • 20:58

Doufám že s mým příspěvkem v diskuzi bude nesouhlasit ještě větší počet lidí, děláte mi vážně radost. Nestává se denně aby lidé dávali tak krásně najevo co jsou zač.

Majklbig
27. února 2016 • 0:28

No kdy už by jsme měli být naprosto přesní, tak je třeba dodat, že Far cry Instincts predator je pouhou předělávkou Far cry Instincts a Far cry Instincts evoluton z původního Xboxu na jednom disku.
Každpádně mě taky překvapilo, že autor článku tyto v podstatě 2 hry nezmínil, protože minimálně ve své době to byly výborné hry!

Paja
26. února 2016 • 10:48

Škoda že není na PS4 Far Cry 1,2,3 remastered.....Ale kdo ví...? Jinak hanět tady hry,to nechápu.Pokud se zrovna mě nelíbí,druhým může sednout třeba suprově..Pro někoho sra* ka,pro někoho super :-)

S4TW
26. února 2016 • 12:52

To je tak se vším. Občas mi přijde, že lidé mají raději hanu než chválu :-)

Potvora
26. února 2016 • 9:40

Milá vzpomínka na starší díly, ale doclea povážlivě mi tu chybí byť zmínka o Blood Dragon, jakémusi zcela mimoidním rozšíření FC3... přitom je to fakt ukrutná švanda, ta nadsázka, to zpracování...

Far cry 6
25. února 2016 • 21:11

Chtěl bych aby ubisoft udělali Far cry 6 ve stylu 1.dílu mutanty, zase nějaký tajuplný ostrov a parádní příběh. Neříkám že 2,3,4, jsou o ničem (5 ještě není) ale chtělo by to zase něco na způsob 1.dílu.

Racek
25. února 2016 • 17:54

První díl jednoznačně nejlepší, ostatní jen sra*ka Až ted to trošku zachranuje primal díky pravěku:-)

Určitě si přečtěte

Články odjinud