Dnes už na toto jméno často nenarazíte, ale série Delta Force má celkem bohatou minulost. Poprvé se objevila v roce 1998 a s přijetím na tom nebyla vůbec špatně. To už se ale nedá říct o posledních přírůstcích, po kterých studio NovaLogic zavřelo krám. Nyní se ale vytasil čínský Tencent s trailerem na nový díl od jeho Timi Studio Group, se kterým chce značku vrátit na scénu.
Plného odhalení se dočkáme na zítřejší prezentaci Opening Night Live ve 20:00. Z rozhovoru pro IGN se ale už teď můžeme dočíst, že nebude chybět příběhová kampaň založená na filmu Černý jestřáb sestřelen od Ridleyho Scotta. „Hráči budou moci prožít autentické a napínavé bitvy ze slavného filmu. Náš tým film studoval a se vší pokorou se ponořil do historických souvislostí. To nám dovolilo zpracovat opravdu autentický a pohlcující zážitek, který zachycuje esenci této monumentální události,“ říká producent Shadow Guo.
Vedle toho si zahrajete i multiplayerové bitvy na velkých mapách. Kromě plejády zbraní a dalších částí výbavy můžete využít i různá vozidla jako jeepy, pickupy, ale i lodě nebo letadla. Pokud vás zajímají detaily, určitě sledujte zítřejší ONL. S jistotou ale víme, že nová Delta Force vyjde na PC, PlayStation, Xbox, Android a iOS a bude podporovat crossplay.