Simulátory

Simulátory se jako herní žánr snaží vždy co nejblíže přiblížit realitě. Je jedno, zda v ovládání aut, letadel, ponorek, či třeba vojáků. V současné době se simulátory pro jejich komplexnost i náročnost drží spíše na okraji zájmu hráčů, ale své publikum stále mají a vychází nové hry. Informujeme vás o těch nejzajímavějších.SimulátoryRecenze
Flight Unlimited 3

Flight Unlimited 3

Více letadel, reálnější krajina, zcela nové mraky včetně vzdušných proudů, rychlá grafika, letecká škola, dobrodružství a mnoho dalšího vás čeká na třech CD ze studia Looking Glass. Tentokrát si páni vývojáři dali opravdu záležet a výsledkem je velmi kvalitní simulátor, i když pár maličkých nedostatků se tu také najde, ale o tom už blíže v recenzi.

15.  10.  1999 | 6
SimulátoryRecenze
Fly!

Fly!

Další z řady simulátorů pro lidi, kteří nemají peníze na opravdové letadlo. Tento simulátor je však hodně náročný na hardware. Takže do čeho vrazíte své úspory? Do opravdového letadla nebo do nového počítače?

21.  9.  1999 | 6
SimulátoryRecenze
Fleet Command

Fleet Command

Letadlové lodě, bitevní křižníky, atomové ponorky, stíhačky, rakety… Pokud tohle všechno chcete mít pod palcem a zachraňovat svět, tak stačí zasednout k této hře, která je jak dělaná na dlouhé zimní večery.

16.  9.  1999 | 2
SimulátoryRecenze
Simulátory

Simulátory

2.  8.  1999
1...151617181920