11
Fotogalerie

Spidey nad střechami mrakodrapů

Který hrdina ze stáje Marvelu těží v dnešní době u malých dětí největší oblibu? No přece Spider Man! Jeho cesta na výsluní však nebyla lehká – nejprve byl komix, o mnoho let později film a posléze se mu otevřely i brány do herního průmyslu. Několik her s pavoučím mužem v hlavní roli už vyšlo a na svět se právě chystá prodrat další s názvem Spider-Man: Web of Shadows, která je vyvíjena na platformy S360, PS3, PS2, PSP, NDS, Wii a PC.

Stejně jako v předchozím díle je i Web of Shadows situován do moderního New Yorku, přičemž se po městě, či spíše nad městem, budete moci pohybovat jak se vám zachce. Tvůrci ze Shaba Games se rozhodli dát hráčům opravdu velkou možnost, která je navíc ještě umocněna faktem, že si vy sami můžete vybrat, jestli budete hodný (červeno-modrý) nebo zlý (černobílý) Spidey. Podle toho si pak také vybíráte vedlejší úkoly, lidé na vás reagují buďto kladně nebo záporně a především se podle toho, na jakou stranou stranu barikády přejdete bude vyvíjet i samotný děj. Tentokrát americkou metropoli sužuje zákeřný symbiont, přičemž vy ho musíte odstranit. Nápomocny vám k tomu budou i někteří další hrdinové z Marvelu, ovšem jen v případě, že budete hrát za správnou stranu.

Za ten rok pauzy se Spider Man naučil nová komba a pohyby, díky kterým se boje stanou značně akrobatičtější a celkově i akčnější zábavou. Možná i proto byl do hry implementován nový kamerový systém, díky kterém by z hraní nutně nemusela být noční můra. Kromě toho se ještě můžete těšit na vyblýskanou grafickou stránku, o jejíž kvalitách se můžete přesvědčit na přiložených screenech.

spidermanspider-man_web_of_shadows_11aug20.jpg spidermanspider-man_web_of_shadows_15aug20.jpg
spidermanspider-man_web_of_shadows_18aug20.jpg spidermanspider-man_web_of_shadows_4aug20.jpg
webofshadowsspider-man-web-of-shadows---battle-at-courthousejuly15.jpg webofshadowsspider-man-web-of-shadows---battle-in-the-airjuly15.jpg
webofshadowsspider-man-web-of-shadows---black-suitjuly15.jpg webofshadowsspider-man-web-of-shadows---car-tossjuly15.jpg
webofshadowsspider-man-web-of-shadows---duel-in-the-skyjuly15.jpg webofshadowsspider-man-web-of-shadows---luke-cagejuly15.jpg
webofshadowsspider-man-web-of-shadows---vulturejuly15.jpg

Zdroj: Big Download Blog

Určitě si přečtěte

Články odjinud