Stalo se 16. 6. - Tvorba her pod dohledem CIA

Brothers in Arms: Road to Hill 30 update. Xboxová verze střílečky Brothers in Arms: Road to Hill 30 se dočkala prvního update pomocí služby Xbox Live. Automaticky po spuštění hry se tato oprava stáhne a vylepší několik drobností, jako zvuk a pohled v multiplayeru.

Destineer spolupracují na hře s CIA. Vývojáři z Destineer rozhodně neberou tvorbu realistických her na lehkou váhu. Po hře Close Combat: First to Fight, na které spolupracovali s americkou námořní pěchotou, se rozhodli na dalším titulu získávat informace od In-Q-Tel, což je společnost založená americkou CIA.

Magna Carta do Evropy. Distributor Codemasters oznámil, že hodlá v Evropě distribuovat RPG Magna Carta: Tears of Blood vývojářů Softmax. Na rozsáhlou hru s poutavým příběhem si počkáme do října tohoto roku.

Bomberman se vrací. Ubisoft dnes ohlásil, že Bomberman pro Nintendo DS se právě začíná prodávat v obchodech v Americe. Od příštího pondělka bude na pultech a nám nezbývá než doufat, že tato klasika najde cestu i na Starý kontinent.

Download:

13th Century - video
velikost: 75 MB
 
Trash - demo
velikost: 21 MB
 
Soul Calibur 3 - video - tvorba postav
velikost: 25 MB

Ultratron - demo
velikost: 6 MB
 
Salvo - demo
velikost: 250 MB
 
The King of Fighters M2 - video
velikost: 7 MB

True Crime - video
velikost: 30 MB
 
Geom - demo
velikost: 5 MB
 
Sid Meiers Pirates! - video 3
velikost: 4 MB

Sid Meiers Pirates! - video 2
velikost: 5 MB
 
Sid Meiers Pirates! - video 1
velikost: 5 MB

Určitě si přečtěte

Články odjinud