Jirka
5. listopadu 2013 • 10:50

Nejvíc vzpomínám na Jedi Academy. Co se ovládání a zábavnosti naprosto dosud nepřekonaná hra z univerzia SW. A MP, joo to byly časy :). Škoda, že nemáme nějaké pokračování.

Mali
4. listopadu 2013 • 17:12

Sheldon mode ON : Svetelny rok je jednotka vzdalenosti, ne casu.JK2:Jedi Outcast a Academy jsou opravdu dobre hry. Znovu jsem si je zahral pred pul rokem a stale to ma stavu :) Ty souboje s 2,3 rebornama jsou neuveritelne zabavne i po tolika letech.

Nigfire
31. října 2013 • 20:19

Na Outcast vzpomínám rád, ale na Academy ještě raději. Bylo by super dočkat se pokračování, souboje se světelnými meči proti přesile Sithů byly a stále jsou parádní.

Tomáš alias Wexter
1. listopadu 2013 • 10:14

Na tuhle hru vzpomínám velice rád, patřil jsem k těm, kteří u něj trávili své dětství. Mívali jsme i pravidelné tréninky a zápasy klanů byly něco, na co se nezapomene. Při čtení tohoto článku jsem měl husí kůži, když se mi vybavovaly vzpomínky na tuhle hru, na čas, který nelituji a na spousty super lidí, kteří kolem této komunity byli. Ach ta nostalgie... Pro mě osobně měly zápasy větší kouzlo v Outcastu. V případě Academy je pravda, že detaily střetů mečů byly více propracované, ale mácháni dual lightsaberem mi vždycky tu radost kazilo.Pevně věřím, že se ta hra se vším všudy objeví na pultech a vůbec mi nebude vadit, pokud to bude jen kopie s brutálně nadupanou grafikou, ta hra byla prostě po technické stránce soubojů s mečem dokonalá na svou dobu a věřím, že i dnes by měla co nabídnout. Hned bych si tu hru nainstaloval, ale ihned po spuštění bych se zděsil při pohledu na tu grafiku a hned bych to dal pryč. Každopádně za verzi pro Android bych krájel hlavy :)RIP Jedi of The Coruscant - JoTC

Určitě si přečtěte

Články odjinud