David Polach
16. března 2021 • 11:38

Zdravím, některé informace mi tu chybí.
To druhé kolečko je opravdu chatmix, že reguluji poměr hlasitosti hry a chatu? Protože slyšet sám sebe ve sluchátkách je nesmysl, který by mě jen štval při hraní se spoluhráči.
A když na sluchátkách reguluji hlasitost, chci znát stav baterie, objevují se tyhle informace na obrazovce, jako v případě originálních sluchátek?
Díky

Zafata
13. prosince 2020 • 9:38

Zhruba pred 14 dny tady byla recenze na bezdratove HyperX s konstrukci ala HyperX cloud 2 stereo. Ted ji tady uz nemuzu najit. Bud jsem slepej nebo jen blbej. No nicmene v te recenzi jste uvadel, ze papirove ty sluchatka maji vydrz 30h, ale vy osobne jste nameril 25h. Nazval jste tuto hodnotu prumernou a dal ji do minusu. Na moji otazku at mi teda napisete aspon troje herni sluchatka, ktera maji lepsi vydrz jste mi neodpovedel doted. Ted tady je recenze na Steelseries kde je vydrz 24h a vy to oznacite za dobrou vydrz a date ji do plusu. Tak by me zajimalo jake drogy berete ?

Michal Maliarov
13. prosince 2020 • 11:13

Ano, protože jedna věc je, když je udávaná výdrž 25 hodin a na tuto hranici se sluchátka dostanou, druhá věc je, pokud je výrobcem udávaná hodnota 30 hodin, ale sluchátka se dostanou jen na cca 25 hodin. Nejde tu ani tak o celkový průměr, ale spíše o to, jak s tím průměrem dokážou sluchátka pracovat a jak se liší od toho, co bylo slíbeno. Proto v prvním případě je vše v pořádku, zatímco ve druhém jde o sluchátka, která nedostála slibům.

Zafata
13. prosince 2020 • 12:56

Podle vasi teorie teda maji napr bezdratova herni sluchatka dobrou vydrz pokud je vyrobcem udavana 8h vydrz a ony vydrzi dejme tomu 8h?

Michal Maliarov
13. prosince 2020 • 17:29

Samozřejmě že ne, jde jen o úhel pohledu. Pro mě průměr není konkrétní číslo, průměr výdrže se pro mě pohybuje kdekoliv kolem hranice 20-25 hodin na jedno nabití. Pokud nějaká sluchátka uvedou papírově hodnotu, kterou nedodrží, dám to do mínusu. Ale jde stále o mínus jen těch konkrétních sluchátek a s celkovým průměrem výdrže to nemusí mít nic společného, resp. se to přímo na to nevztahuje. Ta výdrž je stále průměrná, případně dobrá, ale konkrétní sluchátka mají mínus. Jde tedy hlavně o úhel pohledu a konkrétní produkt, nikoliv přesná pravidla měření.

Určitě si přečtěte

Články odjinud