Jarin.
4. května 2013 • 13:13

jeste zapomeli rict, ze bude potreba vystrihnout presnou nalepku na projektor, aby to nepromitalo na televizi :-D

Martin Prokeš
30. dubna 2013 • 14:48

Problém je, že efekt funguje jen pro jednoho pozorovatele a zařízení ještě musí snímat polohu jeho očí v reálném čase, aby mohlo generovat správný obraz. Navíc je před použitím potřeba nějakým způsobem nakalibrovat tvar konkrétní místnosti a rozmístění nábytku. Dělá se to například zobrazením speciálních obrazců projektorem a snímáním kamerou v místě projektoru. Kalibrace je ve videu vidět v čase 1:05.Takže o přítomnosti v novém Xboxu bych si dovolil pochybovat. Většina uživatelů by to nebyla schopna nastavit...

HKTR
30. dubna 2013 • 10:13

Vypadá to moc pěkně, a to by bylo aby to nebyl už brzy (sice pěkně drahý) doplněk k xboxu. Jen je mi "trochu" líto těch lidí co z toho dostanou epileptický záchvat.

Láďa
30. dubna 2013 • 8:56

No vypadá to dost dobře, i když pak už z toho mám pocit, že se koukám na strašně prťavej obdélníček (TV). Dost by pomohlo plátno, ale tu podlahu by to nevyřešilo.Líbí se mi ty efekty, které lezou z TV, ale to rozšíření promítací plochy je spíš trochu na houby. Pořád se mi drala na povrch myšlenka "Proč je to kurňa hezký jen v tom malinkém obdélníčku?"Ale ten pulzující nábytek je taky supr :-)

Určitě si přečtěte

Články odjinud