Světové recenze na arkádovou šílenost Maneater mluví o lehkém nadprůměru

Světové recenze na arkádovou šílenost Maneater mluví o lehkém nadprůměru

Pojďme se mrknout na RPG plného krve, ostrých zubů a vyděšených lidí na plážích.

Maneater je RPGčko, ve kterém se ujímáte role žraloka, který lační po pomstě. Po pomstě slavnému rybáři Scaly Petovi. Scaly Pete není jen tak ledajaký rybář, ale hvězda reality show a žraloky nemá rozhodně v lásce. Inu, jeden mu sežral tátu. A právě při jeho show Scaly Pete zabije vaší těhotnou mámu a vyřeže vás z jejího břicha. 

A tímto jsou kostky vrženy...

Herní přednosti

  • Žerte: Žerte lidi, žerte zvířata – sežerte vše, co vám přijde do cesty!
  • Prozkoumejte záliv: Proplavte sedm velkých regionů, například pobřeží Mexického zálivu, letovisek, průmyslových doků, otevřeného oceánu a dalších. Vychutnejte si svět tepající životem s cyklem dní a nocí.
  • Vyvíjejte se a staňte se legendou: Na začátku hry začínáte jako žraločí mládě, odemkněte si širokou škálu vylepšení a sledujte, jak s postupem kampaně váš žralok roste
  • Unikátní příběh: Zahrajte si zajímavou kampaň vyprávěnou Chrisem Parnellem, který má na svém kontě dabování například Ricka a Mortyho
  • Různorodý a přesvědčivý boj: Bojujte s divokou zvěří, bojujte s predátory na vrcholu potravního řetězce. Žerte lidi na plážích, rybáře, městské opilce či pobřežní stráž. Sežerte všechno, co vám přijde před tlamu. 

Maneater byl představen na E3 2018, nyní je na dostupný PC prostřednictvím Epic Games Store. Dostupný je také na konzole, a to PS4 a Xbox One. Vývojář hry Tripwire má také v plánu hru později v letošním roce vydat i na Nintendo Switch. 

Hodnocení hry Maneater

Určitě si přečtěte

Články odjinud