Void Bastards

Void Bastards

8
Fotogalerie

Taktická střílečka Void Bastard pro PC a Xbox One odhalena

Originální vzhled, taktická rozhodnutí a tým parťáků. Jestli tahle střílečka splní své sliby, mohlo by jít o hodně solidní zábavu.

Čerstvě oznámená střílečka pro PC a Xobx One vás donutí zapomenout na bezhlavé míření na hlavu a střílení na všechno, co se pohne. Místo toho budete muset zachovat chladnou hlavu a pořádně přemýšlet, kam svůj tým povedete a co tam budete dělat.

Během svojí cesty vesmírnou lodí si budete zaznamenávat, kde na vás čekají různá nebezpečí, kudy se kam dostanete a také jaké mechaniky budete mít možnost na různých místech využít. Budete se snažit se svým týmem uniknout ze spárů spousty nejen emzáckých nepřátel a během tohoto útěku se starat o jídlo, palivo a spoustu dalších položek v inventáři. Zároveň budete moci získávat i zajatce, kteří budou mít unikátní schopnosti.

Void Bastards bude mít kampaň dlouhou něco přes deset hodin. Na první pohled určitě zaujme její originální komiksové grafické zpracování. Hra byla oznámena na PC a Xbox One a zatím čeká na datum vydání. 

Určitě si přečtěte

Články odjinud